Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányként néha csak én gondolom...

Lányként néha csak én gondolom úgy, hogy a fiúkkal néha tartósabb és őszintébb barátságot lehet kialakítani, mint lányokkal?

Figyelt kérdés

Barátnőim közül sokkal megromlott a kapcsolatom, mert totál hülyének néztek engem...csak az utóbbi félévben kettővel is. Amúgy sincs sok barátom, de úgy vettem észre, mintha fiúkkal jobban tudnék tartósabb és őszintébb barátságokat kialakítani. Gimiben, 5 évig végig volt egy srác, akivel nagyon jóban voltunk, volt hogy pasimnak is nézték (:D), elmentünk termálozni meg sétálni együtt simán, még egyetem első évében is volt hogy találkozgattunk, de a távolság miatt sajna megszakadt köztünk a kapcsolat. Most egyetem alatt is kialakult 3 éve egy nagyon jó barátságom egy sráccal, amivel nagyon őszinte és mély a kapcsolatunk.

Arra gondoltam, lehet hogy azét van ez, mert a családban is inkább apukám az, akivel nagyon jó a kapcsolatom. Viszont a furcsa, hogy a korom ellenére viszont a párkapcsolatot nem igénylem.

Ti is tapasztaltátok már ezt?

Lassan 23/L :)



2017. febr. 14. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nemfüggő. Van olyan lány, akivel nagyon megértetem magam, "egy szinten vagyunk", csapattársam.

Viszont van olyan is, akitől frászt kapok.

Férfiak esetébe szintén: Bár van párom, ő az elsőszámú barát is, de más férfibarátaim is vannak, akikkel jól kijövök, vizont szintén van olyan, akitől sikítófrászt kapok.


Alkat-, és egyénfüggő, hogy kivel és hogyan jössz ki.

2017. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

A nők evolúciós okokból nem nagyon alkalmasak barátnak. A barátság az őskorban fejlődött ki. Akkor a férfiak több tonnás mamutra, kardfogú tigrisre, tököm tudja milyen egyéb veszélyes förmedvényekre vadásztak, vagy idegen hordákkal hadakoztak. Ők egymásra voltak utalva! Nekik nagyon nagy szükségük volt barátokra, akik a tűzbe mentek értük, és megvédték a seggét, ha bajban volt.

A nők gyűjtögettek.Nekik a másik asszony nem segítség volt, hanem vetélytárs. Táplálékkonkurens. Bennük tehát nem fejlődött ki ez a nemes érzelem. Sok mindenben jobbak mint mi, de barátnak csapnivalóak.

2017. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
#12 A férfiak meg biológiai okokból nem alkalmasak monogám kapcsolatra, szóval inkább hagyjuk az ilyeneket...
2017. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

"Barátnőim közül sokkal megromlott a kapcsolatom, mert totál hülyének néztek engem..."


De bezzeg a fiúkák a szép nagy... eszed miatt vannak veled. Uramfia, csaj. Van még mit tanulnod.

2017. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

Azèrt ne általánosítsunk:)

Ènis mindig jobban szót èrtettem a fiúkkal,de az egy dolog.^^

Meg most hiába csalódunk annyit..ne kategórizáljuk ezt be nemekre szerintem.

23L

2017. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14-es egy akkora paraszt, amekkorát nem hordott még hátán a Föld. Te biztos nem tarolsz a szép nagy...pofád miatt.
2017. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

#10 rohadtul nem ők döntenek semmiről. ;) Olyannal meg össze sem jönnék, aki a hárpiák véleményére ad saját tapasztalataival stb. szemben. ;)


És le lehet szavazni, de mindenki tudja, hogy igazam van. :-)

2017. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon ősasszonyokig visszaveztve....minden nö szeretne belekerülni a luxusba és ezért egymással konkurálnak.
2017. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!