Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minek nekem éllnem? 14 évesen...

Minek nekem éllnem? 14 évesen az életem fos

Figyelt kérdés
Igazabol annyira gyotrelmesen szarul erzem magam mar bocsanar a kifejezesert. Keves ember van aki fajdalmat tud nekem okozni. A legjobb baratnom elutasit es undorodik tolem. Nagyon bonyolult helyzet es a tortenet megnagyobb... Lehet psziholata vagyok de en panikba esek amikor nincs baratom az osztalyba es egyedul maradok. Vannak az osztalyon kivul barataim de azert azok megse a minden napok. Azzal az egy baratnommel 3 eve baratnok vagyunk es szarban hagyott es megalaz es istenem annyira keszvagyok mert nagyon rosszul esik. Elhagyot a legjobb baratnom ez betegesen faj nekem. Ram apukam csak azt mondja szeretet angyala... Regen nemtudtam egyedul aludni annyira feltem h egyddul maradok vagy nemtom. A halal... Most fordzlr meg a fejembe eloszor. Nemtom mit csinaljak most jonnek a szobelik es akure mindig szamithattam elhagy... Istenem megtudnam olni magam valaki mondjon valamut mit csinalak konyorgom
2017. febr. 15. 21:56
 1/5 anonim válasza:
Ok.
2017. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Engem nem simán elhagyott, hanem nagyon csúnyán hátba támadott az akkori egyetlen barátnőm, ami miatt egész héten én voltam a szemétláda a suliban.

Túléltem és itt vagyok. Értelek hogy félsz a magánytol, nem akarsz egyedül maradni, de ez így butaság. Azt hiszed ez a világ vége pedig van ennél rosszabb is, hidd el. Koncentrálj a tanulásra és probálj meg azokba kapaszkodni akikben bizol

2017. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem is cserben hagyott pár barátom. De hogy valami bíztatót is írjak, élvezd ki, hogy milyen sz@r neked most, mert miután befejezted a sulit és dolgozni kellene de nem lesz hol, na az tényleg sz@r, visszasírod majd az iskolás éveket.
2017. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg arra kell gondolnod,hogy lesz ez még rosszabb is.Ezért most még időben vagy,hogy helyreállj..interneten is tudsz talán barátkozni közösségi oldalon,mondjuk a lakóhelyeden élők közül,hogyha van szimpatikus,akkor vele tudsz barátkozni élőben is,hisz közel van...vagy menj át másik iskolába.meg örülj a "kis" dolgoknak,például ha meg van minden,testrészed.fogad,kényelmes a testedben lenni,egészséges vagy...tudom hülyén hangzik,de nagyon igaz,ugyanis én megtapasztaltam,hogy 14 évesen meg kellett volna becsülnöm az ilyen dolgokat,ahelyett hogy csak a problémákat láttam volna.Nézz sorozatokat,animéket,rajzolj,táncolj otthon zenére,menj iratkozz be valami sportra a közelben ami van,és ott ismerkedj emberekkel.A "barátnő"-det meg felejtsd el.
2017. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A megoldás: szarj le mindenkit és csak magaddal foglalkozz. Nekem egy párszor már bejött az életben, és azóta nem függök érzelmileg egy barátomtól se.
2017. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!