Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van még esély a...

Szerintetek van még esély a barátságunkra?

Figyelt kérdés

Tehát gimnáziumban volt egy nagyon jó barátnőm (mármint lány barátom, mielőtt félreértenétek, mindketten 20/L vagyunk) nagyon jóban voltunk, mindent megosztottunk egymással. A tipikus nem túl vad, nem annyira trendi lányok voltunk. De 11.-ben összejött egy nála 1.5 évvel fiatalabb "rocker" sráccal, és ezek után nagyon eltávolodtunk. Én próbáltam összetartani a barátságunkat, de érettségi után teljesen elszakadtunk. Én azóta próbáltam többször is kapcsolatba lépni vele, de nem sikerült. Gyökeresen megváltozott, és mostmár nem tudom, hogy próbálkozzak e még, vagy hagyjam a csudába.

Ha elolvastad, köszönöm, és előre is köszönöm a válaszokat.



2017. febr. 18. 20:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd. Nem érdemel meg téged és te is jobbat érdemelsz. Sajnálom, hogy ezt tapasztalod. :(
2017. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén szólva nem sok esélyt látok
2017. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyt látok. El kell fogadni hogy nem minden barátság örök. Nekem is volt egy lány aki 7-14ig a legjobb barátnőm volt egyszerűen más társaság vonzotta utána próbált nyalni de annyira mélyen megbántott hogy egyik pillanatról a másikra dobott ráadásul kibeszélt hogy mondtam neki hogy ez biztos hogy nem fog működni. Sokkal jobb barátokat találtam utánna.
2017. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy újra barátok lesztek. Nekem is sok ilyen van, ezt fel kell dolgozni, lesz másik barátnőd (vagy már van) őt meg szerintem hagyd mert úgy tűnik ő nem akar barátkozni.
2017. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem àltalànosban volt ilyen bnöm igaz ő nem rocker sràccal jött össze!De kb hasonló volt elvàlaszthatatlanok voltunk utàna màsik suliba mentünk de akkor is beszéltünk sokszor én voltam aki ment hozzà elsős gimisek voltunk és akkor még ugy viselkedett velem mint egy jó bnő elvoltunk aztàn egyre furcsàbb lett annyit mondott hogy tetszik neki egy sràc aztàn egy év mulva ősszejöttek és nem is beszêltünk!Mostanàban még köszön meg néha néha beszêlünk de ennyi !Mondjuk annyit tehetsz hogy elfelejted mert ha nem is köszön vagy nem làtod rajta hogy érdeklődni akarna akkor ez nem volt igaz baràtsàg!Az is lehet hogy csak azért baràtkozott veled hogy ne legyen egyedül !
2017. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!