Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tolerálnom kéne,...

Szerintetek tolerálnom kéne, hogy így viselkedik a barátnőm, tartsak ki mellette?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm megnyílt nekem, és elárulta, hogy vannak depressziós korszakai, illetve gyakori kedélyhullámzás jellemzi. Én próbálok belé életet lehelni, de mikor éppen mélyponton van, akkor szinte nem is néz felém, nem reagál az üzeneteimre, nem fogadja el a segítségem, mindent megígér, aztán az utolsó pillanatban leszerel. Ezt követi egy olyan időszak, amikor folyamatosan keres, találkozni szeretne. Próbálom megérteni, hogy neki pszichés gondjai vannak és szeretnék neki segítő kezet nyújtani, de iszonyú fárasztó tud lenni és rengeteg lelki erő kell hozzá, hogy folyamatosan alkalmazkodjak hozzá. Ti tudnátok önzetlenül kitartani mellette?
2017. febr. 19. 10:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Én bipolár vagyok évek óta. Volt egy legjobb barátnőm, aki nem tudta megérteni, hogy a betegségem ilyen, majd 2 év után dobott, mert beteg vagyok. Ezt hívják féregségnek. Amikor az ember mélyponton van, nem belerúgdosni kell, hanem jobban kiállni az ember mellett.


Jöhetnek a piros kezek.

2017. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hat 1#- es en csak azt tudom erre mondani, hogy ez csak rajtad mulik. En is rengeteg psziches betegseggel kuzdottem. De kuzdottem, nem sajnaltattam magam. Es az egyik legjobb amit ismeroseim tettek velem, hogy jol belem rugtak, igy ra eszmeltem, hogy fel kell kelni a padlorol es akarmilyen nagy a baj, zur, haladni kell tovabb. A baratnod pedig eleg sokaig huzta melletted, csoda, hogy ilyen sokaig. En hetente csereltem a csajokat. Ertekelhetned az o kitartasat. Kedves kerdezo erre csak azt tudom mondani, hogy azt teszel amit akarsz, de az egyentol fugg hogy meg akar gyogyulni vagy nem. Tegy ugy ahogy erzed.
2017. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor elvonul, hagyd beken. Neki is talan egyedullet jo, neked meg az nem h megigerget es lemondja
2017. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1# - nem féregség. Én nem vagyok diagnosztizálva semmilyen betegséggel, ám nekem is erős hangulathullámzásaim vannak, és ugyanezt csinálom mint a kérdező barátnője. Szerintem ezt borzasztó nehéz elviselni, én saját magamat is őrületbe kergetem ezzel, nem hogy a másikat. Ha dobod, valóban nem volt egy hűseszoros igaz barátság, de teljesen érthető, egy ép ember nem biztos, hogy megérti, hogy mi zajlik ilyenkor a másikban, nehéz ezt így tolerálni.
2017. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bameg, azt hittem a címet olvasva, hogy drogozik, prosti, családos ember szeretője, vagy tényleg valami súlyos erkölcsi válság... de nem, neked az a problémád, hogy BETEG a barátod. És az elmaradásait bepótolja, amint jobban van. Egyébként hol van a logika abban, hogy néha eltűnik, ami neked rossz, ezért kirakod őt az életedből örökre..? Az úgy miért jobb?
2017. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na jöttek az önkéntes depijelöltek lepontozni mindenkit, aki szerint szintén mérgező egy másik ember állandó negativitása.
2017. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van ily bnőm !A gond ott volt hogy kb akkor taliztunk mikor ő neki volt ideje kb meg ha baja volt én voltam mellette !Persze hogy az ember nem toleràlja az ilyen embereket mert mi van a màsikkal ez egyoldalú !Ha nekem bajom volt ő leszart kb !Akkor csak ő szàmít a másik nem!?Betegség ide vagy oda attol függetlenül nem kellene a barátsàg kàràra mennie!
2017. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg csak csak toleralna az ember...de ha teged lesz ar, azt nem kell depi ide vagy oda
2017. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért lett a társaság lepontozva, mert hülyeséget karattyol.
2017. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokan nem voltak még hasonló cipőben és nem látják az érem másik oldalát. Ez azért összetettebb. Volt olyan eset, hogy azért utaztam le a családomtól, hogy vele találkozzak egy másik városban és az utolsó pillanatban lemondta az egész napos programunkat. Az ilyenek elég kellemetlenül tudják érinteni az embert, hiába kedvelem őt nagyon. Nem tudom, hogy mi lenne a jó megoldás.
2017. febr. 19. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!