Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat? 17L

Hogyan szerezzek barátokat? 17L

Figyelt kérdés

Van pár haverom (lányok és fiúk egyaránt) akikkel néha-néha szervezünk egy találkozót de rajtuk kívül nincsenek barátaim. A régi haverjaimmal egy idő után már nem kerestük egymás társaságát.. és azóta vissza köszönni se tudnak.

Elég csendes lány vagyok és nehezen nyílok meg az idegeneknek de benne vagyok az új dolgok kipróbálásában. Sokan utálnak, kb senkinek nem vagyok szimpatikus (nem tudom miért), tök átlagos lány vagyok amúgy csak nincsenek állandó barátaim. Mikor ketten vagyunk valakivel akkor többet szoktam beszélni. Társaságban elnyomnak az emberek ezért nem is nagyon próbálkozok már érvényesülni. Nem tudok az osztályomban sem el lenni a többiekkel mert "nem ismernek" én pedig nem tudok olyan jó poénokat és nem történik velem semmi olyasmi ami számukra érdekes lenne és ezért elmesélhetném. Úgy érzem unalmas vagyok mindenkinek, senki nem kiváncsi rám, nem akarnak megismerni.

Mit tegyek? Miben változzak? Mi lehet velem a baj? :(



2017. febr. 19. 23:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Próbálj ki új dolgokat,legyél nyitott mindenre. Kezdj valami hobbit, sportot vagy valamit ahol új embereket ismerhetsz meg. Érdeklődj azokban a témákban, amikről hallasz a környezetedben, hogy hozzá tudj szólni a beszélgetésekhez és kezdeményezz a számodra szimpatikus emberekkel beszélgetést, mutasd meg nekik milyen vagy valójában és biztos megtalálod a számodra ideális barátokat. 17/L:)
2017. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj nyitni az újdonságok felé.

Biztosan történnek veled is érdekes dolgok max nem érzed annak.

Ha vannak hobbijaid akkor keress fórumokat vagy társaságokat ahol összejárhatsz velük. Ha nincsenek akkor keress valami hobbit biztos érdekel valami.


19/F

2017. febr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Min változtass?

(+) Társas foglalkozások

(+) Sport

(+) Egészséges táplálkozás

(+) Pozitivitás :D

(-) Teló/Gép/Tablet/TV/stb.


Amúgy mindenki olyan, hogyha kettesben van valakivel akkor nyitotabb.

Próbálj meg olyan embereket keresni akikkel BiztonságbaN érzed magadat és nem érzed magadat fenyegetve ;)


Ha még nincs elég ember akivel levelezz, akkor írj.


F/18

2017. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firedoom ***** válasza:

Nem vagyok egy szoszatyar ember, de ma egy haverom megjegyezte, hogy jo velem beszelgetni. Ugyan mirol? Ha nem a hulyeseg folyik belolem akkor csak 1-2 rovid, szamomra humoros megjegyzest csapatok a csoportba.

Ergo mi a titka annak, hogy mindenki szeressen? Lovesem nincs... Az pont eleg ha kepes lennel elbeszelgetni par emberrel hoszabb tavon, azok megkedvelnek es kessz is egy barati kor. Jo, persze ezt konnyu mondani es valoszinuleg nem sokat segit, de ez az egyetlen modja, ha elkezded.

Olyanokkal egyszerubb akiknek egyezo az izlese, hasonlo a gondolkodasa stb. Ilyenek hol vannak? Azt neked kell tudnod ;)

2017. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mindig a legcsendesebbet utálják/közösítik ki általában..

Ne vedd magadra, nem veled van baj :(

17/f

2017. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is csöndes vagyok,a társaság mindig elnyom,én se nyílok meg könnyen.De ha négy szem közt vagyok valakivel aki szimpatikus,akkor nagyon vicces is tudok lenni.Majd változik.Egyszer fenn egyszer lenn:D
2017. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!