Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat, ha...

Hogy szerezzek barátokat, ha nem szocializálódtam rendesen?

Figyelt kérdés

Nem szocializálódtam rendesen, de mostanra eljutottam oda, hogy csak kellene legalább egy barát.

A gond, hogy - jobb kifejezés híján - "nincs kedvem" odamenni és beszélgetni, pl a kollégáimmal. Duiskurálok velük, de nem igazán fűlik hozzá a fogam, pedig rendesek. Tehát nem velük van a gond, én vagyok a selejt.


2016. nov. 27. 17:23
 1/6 gömbicica ***** válasza:

magaddal milyen viszonyban vagy? azon kivül, hogy ugy érzed selejt vagy? :D :D


Dehogy vagy selejt!!!azért még, hogy valaki rendes, nem igazán előirás, hogy legyen velük kedved csevegni.


közös téma hiján pedig biztos nem fog menni.

A kizárólag hogy vagy? mi ujság? jó időnk van! körök nem vezetnek sehová.

igy értelme sincs.


bár lehet, alapjáraton nem vagy egy kommunikáló fajta.

Mivel azonban leirtad, felismerted ezt a "hibát" javitani is tudsz rajta biztosan.


keress más szitukat, más embereket, akivel lehet beszélgetni.

2016. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég bárgyú módon fogalmaztam meg a kérdést, mivel az évek folyamán úgymond hozzászoktam a magányhoz, s emiatt áll fenn az említett gond.
2016. nov. 27. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedv a beszélgetéshez (legalábbis nekem) akkor jön meg, ha elkezdted és élvezed is. Próbáld meg. Veszíteni nem veszíthetsz.
2016. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam, de erőltetett minden alkalommal.
2016. dec. 22. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Helló kérdező! Én is magányosan vagyok szocializálódva,de azért van néhány barátom akikkel meg lehet inni egy sört vagy elszívni egy cigit.
2016. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy.;)
2016. dec. 22. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!