Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak össze...

Hogyan barátkozzak össze azzal aki utál engem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és van a suliban egy lány akit nagyon sokan szeretnek mert állítólag nagyon jófej. Engem valamiért sajna nem kedvel,nem az hogy ellenségem vagy ilyesmi,de eléggé nem vagyok neki szimpatikus,de én szeretnék jóban lenni vele mert ez így nem túl jó. Hogyan tudnám ezt elérni?
2017. febr. 21. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van csomó osztálytársammal, és ebben az is szar, hogy nem tudom h MIÉRT utálnak
2017. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még elsős gimis koromban volt egy lány, akin éreztem, hogy nem vagyok neki szimpatikus, de aztán később kiderült, hogy mindketten szeretjük az animéket, és valahogy összehaverkodtunk. Ha kiderül, hogy van valami közös hobbitok, akkor az alapján már könnyebb a barátkozás.
2017. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos összebarátkozni vele? 🙂 Nem kell olyan szekér után futni, ami nem vesz fel. Keress inkább más társat, vele meg még bármikor összehaverkodhatsz. Hagyj fel egyelőre ezzel, az idő majd téged igazol, hogy te is jó arc vagy. 😉
2017. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az életben fontosak hogy legyenek ellenségeink is és közömbös emberek is.

13 éves fejjel én is mindenkivel jóban akartam lenni. De rá kellett jönnöm hogy az lehetetlen. És nem éri meg a legtöbb ember hogy eltérj miattuk az elveidtől. Főleg nem hogy benyalj nekik.

2017. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!