Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vesznek engem semmibe?...

Miért vesznek engem semmibe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én nagyon zárkózott lány vagyok.Idén kerültem be a középiskolába.Általános iskolába sokat csúfoltak mert kövér vagyok és túl kedves vagyok ezáltal mindig megaláztak és kihasználtak.Most is itt a középsuliban próbálok barátkozni de sokan megint kihasználnak és olyan szavakkal illetnek meg ami sértő, bár itt nem csúfolnak.Mindig tőlem kérnek kaját vagy hogy osszam meg a netet, egy ideig bírtam mostmár azt mondom hogy nem.Szüleim előtt sem nyílok meg és sokszor tőlük is kapok... Pl mikor leülünk vacsorázni és egyszer csak én kerülök szóba és kinevetnek engem.Mindig azt hozzák fel amit régen csináltam és mindig viccet űznek belőlem.Osztályban így nincsenek barátaim.Anyáék meg kérdezik hogy miért a neten barátkozom illetve ismerkedem... Nem úgy öltözködöm ahogy a többiek, nincsenek menő ruháim, mindenki felé próbálom kimutatni a tiszteletem.De mindig én vagyok a fekete bárány.Azt hittem majd itt jobb lesz.Már kicsit nyíltabb vagyok mint általánosba de ugyan úgy kihasználnak, rajtam röhögnek és megaláznak.Már nagyon szeretnék ez ellen tenni valamit.

2017. jan. 26. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld keresni a normálisabb emberek társaságát, a gyökereket meg röhögd körbe.

Nem kell foglalkozni velük.

Minél inkább látják, hogy a bantas célba ér, annál inkább folytatni fogják..

2017. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!