Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem furcsa a felfogásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem furcsa a felfogásom, vagy tényleg szemét húzás volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt. Minden jó, szép, a szex is tökéletes, legalább is eddig azt hittem. :D Sosem voltam az a házisárkány típus és nem hisztiztem egyszer sem, azért ha a párom el akart menni bulizni nélkülem, elengedtem nyugodt szívvel. Viszont pár nappal ezelőtt, mikor szintén elment, egy sms-ben szakított velem, majd utána mint kiderült közvetlen meg is csalt. Vagyis már nem megcsalás, mivel szakított előtte. Nyílván rosszul esik, fáj a dolog, viszont valamilyen szinten örülök, hogy ennyit megtett, hogy szakított előtte velem. A barátnőim szerint hülye vagyok, hogy ennek "örülök", nektek mi a véleményetek?
2015. jan. 24. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát végül is nem csalt meg... De nem hinném hogy ez a te hibád. Szerintem próbáld meg túltenni magad ezen és előbb utóbb normálisabb sráccal is találkozol.
2015. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy fokkal gerincesebb így, mint a sima megcsalás, de attól még nagyon szemét dolog.
2015. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SMS-ben szakítani? OMG.


Teljesen részlet kérdés, hogy előbb szex előtt vagy utána írta az sms-t. Tényleg.

Levizsgázott jellemből, és megbukott. Méghozzá igen csúnyán! Nem fontos kérdés, hogy mikor írta, az a gáz, hogy egyáltalán megírta.


Egyébként ez a kapcsolat már régóta halódott, csak nem vetted észre. Máskor jobban nyisd ki a szemedet. :)

2015. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
SMS-ben szakítani elég gyáva dolog, viszont az mondhatni korrekt, hogy szakított veled mielőtt mással kezdett ki. Ha már nem szeret és mással akar lenni akkor minek húzza az időt veled? Legalább nem kavart a hátad mögött mással.
2015. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas húzás volt, de gondolom tinik vagytok, és neki még nem nőtt be a feje lágya. Te lénygében csak egy kisfiútól szabadultál meg, örülj neki.
2015. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondolom... Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 24. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem tényleg szemét húzás volt, de az jó h te igy fogod fel mert így talán könnyebb lesz tovább lépned. Am kérdező hány éves vagy ?
2015. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyílván nem annak örülök, hogy ennyit érek neki és szétmentünk, hanem, hogy előtte legalább szakított és nem sunyiba csinálta az egészet a hátammögött. 23 vagyok.
2015. jan. 24. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Elgondolkoztam, mit írhatott sms-ben. "Szia. Nem szeretnélek megbántani, de most szakítok veled, hogy nyugodt szívvel ágybavigyem ezt a csajt, akivel megismerkedtem. Remélem nem ébresztettelek fel!"


Igen, tényleg szemét húzás tőle, de valószínűleg nem lehetett túl jó a kapcsolatotok, ha egy egyéjszakás kalandért inkább elengedi az egészet. Ne sajnáld, hogy lelépett...

2015. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!