Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy illeszkedjek be?

Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Pár hete váltottam iskolát barátnőmmel együtt , ám az osztály próbál minket beilleszteni , de ez nem nagyon sikerül. Én magam oda mennék , bár megszólalni már nem mernék , de barátnőm fölég mostanában már erre sem érez vágyat és ő mondja , hogy antiszociális vagyok , hogy nem akarok ismerkedni. Mit javasoltok ?

2017. febr. 23. 22:22
 1/3 anonim válasza:
Nem is értem , hogy mi a probléma? „az osztály próbál minket beilleszteni , de ez nem nagyon sikerül. ”Hát de Hogyhogy nem ? Amúgy szerintem nemis kell sokat beszélnetek velük , csak lógni. (ott lenni a közelükben)
2017. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen , de pl 2 napja buli volt és csak külön akart menni , nem akarta jol érezni magát , pedig odajöttek meg többen is hívtak táncolni
2017. febr. 23. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a barátnőd nem akar te menj nyugodtan. Minnél hamarabb beilleszkedsz annál jobb, mert elég gáz lenne ha ti csak ketten ellennétek magatoknak, főleg ha ők is nyitnak felétek.
2017. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!