Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha nem járok sehova es...

Gáz ha nem járok sehova es barataim sincsenek? 17l

Figyelt kérdés
Otthagytam a sulit nem jarok ki a hazbol.
2017. febr. 25. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az eléggé. De hogy sikerült idáig jutni?
2017. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mihez akarsz így kezdeni az életben?
2017. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, hogy nincsenek barátaid, a nem jársz szórakozni, stb... el. De suliba, munkába akkor is el kéne menned. Elsőnek esti vagy nappalo, amelyik kézre esik majd munka, hogy a későbbiekben megélhess. A többi preferencia kérdése, azért barát nem terem alapból a fán, hogy bárhol találhass megfelelőt.
2017. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szüleid mit szólnak ehhez?
2017. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az iskola dolgot elegge elrontottam most szeptemberben mindenkepp visszamegyek ha nem is fejezem be de 18 eves koromig jarok utana meg elmehgyek dolgozni.

Hogy sikerult ideaig jutni?

Hat nem tudom hol kezdjem, barataim sosem voltam aztan altalanos utan egyaltalan nem maradt senkim de akik voltak is mindig kibeszeltek meg ilyenek de ugy voltam vele inkabb akkor is veluk vagyok mint egyedul.

Aztan elballagtam felvettek egy szar suliba, egy hetet jartam aztan elintezodott hogy legyek magabtanulo de utana nem erdekelt nem jartam se vizsgazni se semmi, betoltottem a 16 ot otthagytam.

Barataim meg azert nincsenek mert nem jarok ki meg anugy se tudnek kivel baratklzni akik voltak elarultak elkoptak stb, a legtlbb emberrel nem jovok ki nagyon keves az olyan ember akivel jol ellennék.

2017. febr. 25. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Sulit mindenképpen fejezd be, legalább egy érettségid legyen. Azt nem nehéz megszerezni, viszont már mindenhova ez a belépő. Barátokat pedig biztosan tudsz szerezni legalább egyet. A rossz hír, hogy csak házon kívül.
2017. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor ideje ezen valtoztatni, beiratkozol egy suliba es elvegzed. A lustasag ellen is lehet kuzdeni. Van aki 18 evesen kezdi a gimnaziumot, vagy szaksulit, meg is elvegzi.
2017. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem se volt sok barátom 5-12 osztályig az aktuális osztályban csak 2.barátom volt az sem egyszerre...Sokszor sírtam is itthon mert néha csúfoltak és magányos is voltam amikor az-az 1.barátom nem volt suliban szinte egész nap nem szóltam senkihez...De kibírtam mindig csak az a remény éltetett hogy egyszer jobb lesz:)

Jövőre fogok egyetemre menne ahol már az elején fogok tenne érte hogy kedveljenek...

Hibát el lehet követni mi is emberek vagyunk de tanulni kell belőle és levonni a következtetést..19f

2017. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, szerezz egy kutyát

Azt le kell vinni sétáltatni stb.. Minimálisan legalább érintkezel emberekkel (Legalábbis rajtam ez azért sokat segít) 17/F

2017. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!