Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy a fenébe van az emberekne...

Hogy a fenébe van az embereknek 300 ismerősük? Fel nem tudom fogni hogy ennyi embert ismernek. Nekem még barátaim sincsenek.

Figyelt kérdés

Nem facebookon.


Az osztálytarsaimnak 300+ ismerosuk van és mindegyikkel tartjak a kapcsolatot.


Hogy a fenébe van ennyi ismerősük/barátjuk és milyen érzés?


Nekem 18 "ismerősöm" van bejelölve facen és ők a szüleim, hugom, rokonaim.


Más nincsen.


Fel nem tudom fogni hogy valakinek 300 barátja van.


2016. márc. 7. 00:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem facebookon akkor hol?
2016. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az életben.


Facebookon csak bevannak jelölve, de mindig találkoznak velük.

2016. márc. 7. 00:25
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Fel nem tudom fogni?!

Hát fogd fel. Korod?

2016. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy mind a 300 ismerőssel találkozzanak. Egyébként a legtöbb embernek azért van 300 ismerőse mert sok idegen bejelölését is elfogadta vagy ő nézett ki pár idegent aki tetszik neki és bejelölte. De jó ha ebből ismeri személyesen azokat akikkel egy suliba vagy edzésre jár.

Ha én mindenkit visszaigazolnék aki bejelölt, akkor már 1000 ismerősöm lenne kezdve Afrikától, Kínáig..

2016. márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pár napig voltam fent munka miatt, de seperc alatt bejelölt a rengeteg ember közül egy csomó, akivel munkakapcsolatban voltam, 2 komplett cég az elég sok tud lenni. Most pl. kórustag vagyok, máris lenne ebből 18. Volt osztálytársak, évfolyamtársak... Jártam zeneiskolába is. Van, akinek a családja is hatalmas, sokakat ismer hobbi vagy más okból... Össze lehet hozni ennyit, persze ezek nem barátok, csak 1-2-szer látták egymást és miért ne. Sok embernek elég alacsony a küszöbe e téren, úgy tudom.
2016. márc. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 300 ismerősöm van, a legtöbb ismerősömnek velük van 1000 ren de van akinek 2000 is
2016. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindegyikkel kizárt h tartja a kapcsolatot.

nekem is 400 ismerősöm van. Általánosból, gimiből meg most egyetemről azért összegyűlik, már ha csak azt vesszük, hogy a giminkbe 400-an jártak.

2016. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem 400+ ismerősöm van facebookon úgy, hogy nem fogadom el ismeretlenek jelölését és én sem jelölgetek senkit.

Nem mondom, hogy mindennap beszélek mindannyiukkal, de jó dolognak tartom, hogy tudom, mi történik velük és úgy érzem, hogy azokkal is egymásra írunk, akivel amúgy nehezen tudnék kapcsolatba lépni (volt osztálytársakkal pl).

2016. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van most kb. 200 ismerősöm, hogy csak 2008-2009 környékén, amikor regisztráltam, akkor jelöltem be egy csomó embert: főleg volt középiskolai és egyetemi osztálytársakat, csoporttársakat, évfolyamtársakat. Igazából válogatás nélkül, nem néztem, mennyire ismerem, csak akkor még újdonságnak számított a Facebook eléggé. Aztán ez így is maradt. Azóta nem jelöltem be szerintem senkit, még azokat a munkatársakat vagy közeli ismerősöket sem, akikkel mondjuk tényleg rendszeresen találkozom, és jóban vagyok. Meg a Facebookot sem használom kapcsolattartásra úgy 4-5 éve egyáltalán. Ha felmegyek néha, akkor is csak megnézek néhány képet meg Tibi atyás vagy trollfocis bejegyzést nagyjából.
2016. márc. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szóval azt akartam kihozni az előzőből, hogy egyáltalán nem nehéz 300-400-500 ismerőst összehozni, ha akarsz. És ehhez még csak nem is kell vadidegeneket bejelölni, elég iskolai csoporttársakat, munkahelyi kollégákat, akiket egyszer láttál már, vagy emlékszel a nevükre. Az persze más kérdés, hogy ennek a döntő többségét az utcán fel se ismernéd, vagy ha igen, akkor sem biztos, hogy köszönnél neki...
2016. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!