Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit tehetnék még?

Mégis mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Alapjába véve utálom a konfrontációt és nem is igazán tudom kezelni ezért vagyok ilyen helyzetben. Van egy lakásom aminek az üres szobáját kiadtam egy "barátomnak" (baráti megegyezés alapján) Csak hogy ez a barát állandóan felhozza a nőjét. Úgy kezdődött, hogy a hátam mögött hozta fel minden hétvégén. Szóltam neki, hogy ez azért kicsit sok, főleg a tudtom nélkül, legalább szóljon előtte és egyezzünk meg 2 hétvégében amikor nyugodtan felhozhatja a csajt (ha előtte szól) Természetesen nem szól, és a csaj is állandóan itt van. Ebben a hónapban kb már a 15. nap. Persze teljesen máshogy állnék hozzá ha én is bérlő lennék, de ez az én lakásom és eléggé idegesítő, hogy egy idegen mászkál benne. Mert hogy én semmit sem tudok a csajról, kiderült annyira se vagyunk barátok, hogy legalább ennyit megosszon az életéről. Ezek után még mit kéne mondanom? Minden este álljak az ajtójukban hogy "oké akkor ha már hotelnek nézel fizess éjszakánként?" A havert azért nem küldtem még el mert nagyon nehéz másik bérlőt találni és anyagilag nem biztos hogy bírnám egyedül
2017. febr. 26. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nehéz bérlőt találni, ha nem horror árat kérsz a szobáért. A havert meg kivágnám.
2017. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hol van a lakásod? Pesten konkrétan összeverekedünk egy szabad szobáért...

A havert kivágnám. Nehogy már a saját lakásodban neked kelljen lábujjhegyen járni. Te csak egy embernek adtad ki a szobát, gondolom, a csaj nem fizet a rezsibe, de zuhanyzik, használja a villanyt, netet, stb.

Ezek után én annyit mondanék, hogy "viszlát" :D Egyáltalán nem nehéz albérlőt találni, nem tudom, ki magyarázta ezt be neked, de mielőtt újból kiadnád a szobát, szerintem olvasgass kicsit a témában, mert nagyon naivnak és jóindulatúnak tűnsz, úgy át fog vágni mindenki, mint sz*rt a palánkon.

2017. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!