Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok ahhoz ha a...

Mit szólnátok ahhoz ha a legjobb barátod/barátnőd (azonos nemű mint te) és beléd szeretne? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van valaki akit nagyon szeretsz, és bármit megtennél érte. Összevesztek, de még ennek ellenére is legjobb barátodnak tekinted. Aztán kezd tőled eltávolodni és furán viselkedni a legjobb barátod, te pedig bármit megteszel, hogy vissza szerezd ( barátilag ). nagyon sokat veszekedtek, ő már nem akar a legjobb barátod lenni, mert már nem bízik benned ( legalábbis ezt állítja )mert sok hülyeséget csináltál, hogy kibéküljetek. De te mégis próbálkozol. Amikor már egy ideje nagyon hiányzik neked, és úgy érzed ő már nem akar veled foglalkozni, egyszer csak bevallja, hogy szerelmes beléd. Eddig csak arra vártál, hogy újra legjobb barátok legyetek. Mit reagálsz?

2017. febr. 26. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Eleinte kissé furcsán reagálnék/meglepődnék. Megkérdezném, hogy mire számít és mit vár el tőlem? Aztán gondolkodnék és lehet, hogy járnék vele mert végülis szeretem. Ha valakit szeretsz barátilag akkor is összejöhetsz vele, mert lehet, hogy kialakul több is mint barátság.

17/l

2017. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs olyan az életemben, akit legjobb barátnak, vagy úgy alapból barátnak hivhatnék, de ha lenne ilyen ember az életemben, talán megpróbálnám vele. Mondjuk nem biztos, ugyanis valamiért ha valakivel egyszer összebarátkozok, utána nem igazán tudok úgy nézni rá, mint egy potenciális barát/barátnő jelöltre..Nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben :/

19L

2017. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Te mit reagálnál?
2017. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálom vele.
2017. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs most jelenleg, akit a legjobb barátomnak nevezek, de eddig volt két nagyon jó barátnőm, akikbe én szerettem bele, csak az egyiküknek volt barátja (Ő bi) a másik pedig hetero (bár szerintem benne is van némi hajlam), viszont azt vettem észre, hogy általában olyan lányokkal szoktam barátkozni, akik úgy is tetszenek, épp ezért nehéz.

Szóval mondjuk, ha ott tartanánk, hogy még egyikünk sem tudja a másikról, hogy bi/leszbikus, de mondjuk nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és aztán ezek történnek, és elmondja, hogy szerelmes, akkor szerintem valószínű, hogy összejönnék vele, hogyha nem olyan durva dolgok történtek, amik teljesen kiábrándítanak.

2017. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Megmondanám neki, hogy hát ez van. Megmondanám, hogy nem számít, legyünk újra csak sima barátok, ozt kész. Csak ne tűnjön el, ne játsza ezt megint el velem, mert fontos nekem. Szóval ennyi. Azt mondanám, hogy folytassuk a barátságot ott, ahol abbahagytuk.
2017. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jéé. Nem érzem magam weirdonak. Azt hittem valami gond van velem, de jó, hogy mások is ezt válaszolták:)

(Első voltam, bocsi az offért)

2017. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. Èrdekes helyzet.

Èn mondjuk alapból is lánypárti vagyok,így nm èrne úgymond..váratlanul, egy ilyen eset.

Bár nyilván fura lenne.. Főleg azèrt mert van párom:)

De a szívènek az ember nm szabhat határokat.. Ha meg valaki megszeret/belèd szeret azèrt aki/amilyen vagy..arról szerintem egyikünk se tehet.. Az èrzèseinket olykor nm tudjuk irányítani.

23/L

2017. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
93%

Nincs ebben semmi különös.

Ugyanúgy meg lehet és bele lehet szeretni is egy azonos nemű egyénbe, mivel alapvetően az egyéniségét ill. a lelkét szeretjük meg. Történetesen hogy ő most nőnek vagy férfinak született, az egy másik kérdés. Nem elsősorban a nemébe szerettünk bele.


Lehet ennek a kérdésnek egy másik magyarázata is (ha érdekel), de ez másik topicba tartozik.


A reagálásra térve, neked kell eldönteni hogy így is tudod-e vele folytatni hogy szerelmes beléd. Ő egyhamar nem fog ebből kiábrándulni és visszatérni a baráti szintre. Vagy így el tudod fogadni vagy nem.

2017. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!