Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnem kérni ebben a...

Szeretnem kérni ebben a véleményeteket! Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel nagyon jobban voltam es en is nagyon szerettem vele lenni igazi legjobb barátnők voltunk, de egy idő után nem akartam mindig vele lenni, mert jött egy új lány és elkezdtem vele lenni és elhanyagolni a régi barátnőmet!

Egy ideje próbálok mindkettővel lenni,de ez nem olyan egyszerű, mert elég rossz szemmel néznek egymásra!

Mit tehetnék, hogy mindkettővel lehessek vagy érdemes csak azt csinálni, hogy egy barátnőm legyen??

Vagy békítsem meg őket??

Én tényleg nagyon szerettem mindkettő lányt és nem akarom elhanyagolni őket!



2017. febr. 28. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
legyél jóba velük külön-külön. szerintem te is, meg a régebbi barátnőd is túlbonyolítja a dolgokat, neki se kéne "féltékenykedni", hanem felfogni, hogy attól, mert mással is jóba vagy, még vele is ugyanúgy lehetsz jóba.
2017. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. febr. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!