Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel tudom lenyugtatni magam?

Mivel tudom lenyugtatni magam?

Figyelt kérdés

Az iskolamban az osztalytarsaim bantanak. Orakon engem beszelnek ki az osztalyfonokkel.

Valamivel meg szeretnem magamat nyugtatni. Öngyilkosságtól még félek de az is megfordult a fejemben. Probalkoztam cigivel,de elundorodtam tőle. Érvágással, az segített de nem nagyon merem azt se mélyen. Pszichológusnak nem nagyon merek beszélni errol. Mit csinalhatnék? Kérlek segitsetek !



2017. febr. 28. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj a szüleiddel, válts iskolát! Esetleg valami normálisabb tanárral próbáld megbeszélni... (bár ha olyanok a tanáraid mint az enyémek, nem éri meg, de neked lehet mások a tanáraid az osztályfőnöködnél)

Ha szeretnéd nekem ki panaszkodhatod magad, ha ettől nyugodtab leszel, de a helyzeten nem fog változtatni.

Hanyadikos vagy?

2017. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%

ugyan ez van velem is. csak annyi a külömbség kettőnk között hogy neked az osztályod csinálja, de nekem az egész ismeretségi köröm, vagdosom magam, ja és emo vagyok


ha gondolod írj

2017. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit beszélnek rólad ? Az osztályfőnököd is piszkál/gúnyolódik ? Mer akkor az nagyon nem oké!
2017. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 szia köszönöm szépen a választ 9.es vagyok most valtottam sulit
2017. márc. 1. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!