Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » észre se vennék hogy élek-e még?

észre se vennék hogy élek-e még?

Figyelt kérdés
kitapsztaltam,hogy rokonokat ,barátokat csak én kerestem ha ritkán taliztunk jól elvoltunk,de senki nem kezdeményez,ha másokra irok,hogy vagy? stb.néha nem is válaszolnak.már én se irok senkire jó ideje,férjemen kivül senki nem venné észre,hogy élek-e még...az érdekes hogy sok ismerősöm ilyen,átrágtam magam sokszor,de bztos nem velem van baj,mert kedves vagyok(nem erőltetetten),hansulyosan mesélek, és mégse figyelnek,közbevágnak,kérdezgetek is(nem csak magamról beszélek,nem csak gyerekről stb.)mig töbiek monoton,unalmasan motyognak mégis rögtön odafordulok figyelek,és mások felé se nyitnak,tehát mintha befordulosak lettek volna az emberek,eltüntek a barátok,mndenki otthon a családdal van elfoglalva.más s tapasztalt ilyet?tudtok olyan oldalakat neten ahol barátokat lehet szerezni?a barátbook.hura nem tudok felmenni mert csak jelszavat lehet cserélni de én a nevemet felejtettem el.köszönöm
2017. márc. 1. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:
évek óta igy érzek hogy csak keresssük a többeket,pedig ha taliztunk elvleg jól elvoltunk,gyászolom a barátaimat,és én nem akarok befásulni..ha valaki más is igy érez kérlek irj.
2017. márc. 1. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Játsz el a saját halálod, meglátjuk mi lesz...
2017. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rajtad kívül sokmillió ember hasonlóképp van ezzel még. Amíg másoktól függ a boldogságod, addig lehet, hogy sajnos boldogtalan leszel. Szerintem legyenek inkább saját céljaid, pl. tanulással, munkával kapcsolatban, mert abban könnyebb sikereket elérni, mint másoknak megfelelni. Ne hagyd, hogy mások flegmaságától függjön az életed, gondolj mindig arra, hogy "igenis teszek valami olyat az életben, ami által értelmet nyer, hogy megszülettem" :)
2017. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!