Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátkozni, ha...

Hogyan tudnék barátkozni, ha félős és bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma,hogy ez nekem mindigis nehezen ment. Voltak ugyan baráaim,brátnőim,de sosem olyanok akikre számíthattam is. A sok csalódás után már nem igazán akartam barátkozni senkivel... Volt is egy ilyen egyedül töltött időszakom. középsulimban az osztályom annyira ms volt,mint én,hogy nem láttam/látok benne sok esélyt. A sulimból pedig mások nem valami barátkozósak,mindenki megmarad az osztályánál. Így kicsit nehéz a dolgom :( Fiúkkal pedig... Nos van egy-két ismerős,de sokkal nem beszélek,mert mindegyik a szexről beszél vagy ha kedves vagyok vele,akkor azt hiszi,hogy akarok tőle valamit. Most így mit tegyek? Már nagyon magányos vagyok :(

17/L



2017. márc. 5. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Na igen. Középsuli alatt sok ilyen embert megismertem. Fiúkat és lányokat is. Azok miatt megtanultam hogyha valaki azt mondja hogy "Nem jövök ki az osztálytársaimmal, nem tudom hogy miért" akkor annak általában jó oka van amit ha kicsit többet lógunk együtt akkor megtudok.
2017. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet.. Sajnos ez a mai elkorkorcsult társadalomnak köszönhető.. 17/F
2017. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es. Elkorcsosult társadalom? Inkább neked nem megy valami, mert másoknak nincsenek ilyen gondjai.

De ez jó hír ugyanis magadat könnyebben tudod fejleszteni. Menj ki, beszélgess emberekkel, szerezz új hobbikat ahol új embereket ismersz meg és hidd el fel fogod fedezni hogy a legtöbb embernek igenis normális értékrendje van.

2017. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!