Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy engem nem...

Miért van az, hogy engem nem keres senki?

Figyelt kérdés

Pl. itt is. Ha levelezek valakivel, mindig én vagyok az, aki megkeresi a másikat, és én vagyok az, aki később köszön el. Nem telepszek a másikra, mégis menekül. De miért? Unalmas vagyok? :(


F


2017. márc. 5. 20:39
 1/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Lehetséges. Én például tudom magamról hogy az vagyok.


Egyszerűen unják az emberek ha beszélek. Nem szerveznek velem programokat, nem hívnak sehova, mindenki csak annyit van velem, amennyit kötelező. A haverok is csak kifogásokat keresnek, hogyan kerüljenek el.

2017. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Ezt mintha csak én írtam volna.
2017. márc. 5. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Addig kell keresni amíg nem találsz normálisabb embereket

Nagyon sok embert megismertem erről az oldalról, de csak

ketten vannak azok, akikkel tényleg évak óta barátok vagyunk. Nem biztos hogy uncsi vagy, lehet csak értelmileg

fejlettebb. Azért akad itt bőven erkölcsi hulladék, vall-

juk be. Ilyenkor mindegy hogy igyekszik az ember, nem javíthat rajta. De ne hagyd hogy ez letörjön. Majd jön valaki. Nekem is az évek alatt úgy 40 emberből 2 maradt.

2017. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, de nem vagyok különösebben fejlett értelmileg. Érzelmileg sokkal inkább, éppen ezért jobban magamra is veszem a dolgokat.
2017. márc. 5. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:

A korotokat miért nem ìtjátok ki?


Hát kérdező attól függ milyen témában írtok,mert a sikamlós vagy kétértelmű üzenetekre én szívesen írok vissza',sőt...

N/42

2017. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ismerős,sokszor én feleslegnek érzem magam..
2017. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ezen múlik, akkor a navot rád küldöm és majd szeretnél egyedül lenni újra :DDD


Komolyabban, talán más az érdeklődési körötök.Ha cimbiket keresel, akkor keress a hobbidban tevékenykedők közt elsőre.

Tudod a közös dili már egy jó téma.

Melyek a hobbijaid?

2017. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont a hobbim az, ami marhára kevés embert érdekel rajtam kívül, az a durva az egészben, hogy ebben a körben mozgó emberek is leszarnak nagy ívben.
2017. márc. 5. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy unalmas vagy, ha este beszélgettek, lehet, hogy a másik hamarabb lesz fáradt, inkább elmegy aludni, lehet, hogy dolga akad, ezért köszön el. Nem biztos, hogy azért, mert nem szeretne veled beszélni.

Én pedig alapvetően olyan vagyok, hogy nagyon nehezen találok új témát. Mikor már az előzőhöz nem tudok hozzászólni, és nekem kéne feldobnom egy újat, elkezdek gondolkozni, de mivel nem jut eszembe semmi, kicsit pihentetem, hátha később beugrik valami. És általában addig gondolkozok, míg a másik újra ír, és bedob egy új témát. Lehet, hogy neki is ez a problémája. :)

2017. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem vagy unalmas csak bátortalan.

Hány éves vagy?

2017. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!