Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok! Miről beszélgetnek a...

Csajok! Miről beszélgetnek a 12-13 éves tinik bandázás közben?

Figyelt kérdés

Miről megy a duma ha vegyes a társaság?


Csak olyan válaszoljon, aki 15-16 évnél fiatalabb.


2017. márc. 5. 23:22
 1/8 anonim válasza:
Társaságtól függ,manapság sok fajta ,,banda" létezik.
2017. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Én amikor 12-13 éves voltam, akkor én bandázás közben az adott érdeklődési körünkről beszélgettünk, volt, hogy a csajokról, számítógépkről, autókról, mikor miről. 15/F
2017. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
micimackó, tom és jerry, donald kacsa.....
2017. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen idősen (majdnem tíz éve) a társalgásunk átmenet volt a gyerekesebb dolgok (babák, titkos klubok, játékok, mesék (akkoriban épp Winx Club, Spongyabob, WITCH, szar szappanoperák), meg a nagylányos dolgok, pl. fiúk, énekesek (Tokio Hotel, AFC, Mark, Lola, Avril Lavigne, stb.), smink, iskolatársak, internet (felénk tízéves korom körül lett elterjedt az internet a háztartásokban), Sims 2 csalások, játékok, szex, filmek, kisállatok, Ebnevelde, Cicanevelde, Teveklub, a saját testünk, melltartóvásárlás. Általában ilyenekkel foglalkoztunk.
2017. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Minecraft xD
2017. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Juj ne is mond, mi leginkabb arrol beszelgettunk ki kit beszelt ki stb..:DD Meg ugye a szokasos ki a cuki az iskolaban, kit utalun miert utaljuk, melyik tanart szeretjuk, milyen szar eletunk van mert nem kaptunk meg valamit tudod, faj vissza is gondolni ra :DD De persze komoly dolgokrol is beszelgettunk, nem azt mondom hogy kis tiniribik voltunk de hat ezek voltak a fobb temaink persze :) Fura most is csak 15 eves vagyok, de visszagondolva azert eleg sokat valtoztunk azota szerencsere.
2017. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi a zenékről, na meg persze elmondjuk egymásnak hogy ki beszélt ki. Egyébként gratulálok benne voltál a videóban! de ne aggodj egyaltalan nem ciki!
2017. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ruhákról, fiúkról, nyaralásról, meg a köcsög tanárokról beszélgettünk, meg a sulis pletykákról dumáltunk sokat, hogy igazak-evagy sem.

15/L ez volt 12-13 évesen

2017. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!