Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim fojtom basztatnak!...

A barátaim fojtom basztatnak! Miért?

Figyelt kérdés
A haverjaim fojton basztatnak ! Ez kurv*ra idegesít tűröm magamban de azt sem tudom sokáig csinálni .Mar sokszor próbáltam velük értelmesen beszélni erről de nem lehet! Nem tudok mit csináljak...mi okuk lehet rá? Semmit nem tettem ellenuk... Ha pedig foglalkoztam azzal h basztatnak akkor megjobban csinalják.Segítsetek.. 16/F

2017. márc. 6. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismered a barát szó jelentését!
2017. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel csesztetnek?
2017. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamu haverok talán
2017. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindennel ami létezik amugymeg már kezdem úgy érezni hogy mar nem is azok
2017. márc. 6. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Tiniként én is azt hittem, hogy "ezek az emberek" a barátaim. Pedig nem azok! Van normális csesztetés, ugratás, de ez gondolom nem az. Még most váltsál, amíg meg nem nyomorítanak.
2017. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan amikor ezek a fiúk a szobatársaim? :\
2017. márc. 6. 20:36
 7/9 Metionin ***** válasza:

Az ilyen emberek nem barátok.

Nincs lehetőséged másik szobába kérni magad?


Amúgy ha muszáj velük laknod, akkor is megteheted, hogy teljesen ignorálod őket. Ha úgy teszel, mintha nem léteznének, eleinte megpróbálnak majd több csesztetéssel figyelmet kicsikarni. És itt tudod eltolni, mert ha megadod magad és újra foglalkozol velük, akkor ők nyertek. Ha viszont megerősíted magad és csak azért is teszel rájuk, egyszer csak abba fogják hagyni.

2017. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akik basztatnak, azok nem barátok. Költözz át egy másik szobába.
2017. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ☺
2017. márc. 8. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!