Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van esély még új barátságokat...

Van esély még új barátságokat kötni? Hogyan? 25/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szakításunk után eléggé egyedül maradtam egy olyan helyen ( Sopronban ) ahová másfél évvel ezelőtt költöztem messziről. Hol vagy hogyan tudnék korombeli lányokkal ismerkedni?

Ha valakinek van ötlete, köszönöm. :)

25/L



2017. márc. 10. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:

neten biztos tudsz találni a környéken lányokat akik szívesen csinálnának közös programokat...

sok ilyen fajta kérdés van itt is


24F

2017. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha csajokkal akarsz haverkodni, akkor menjél zumba órákra, ha meg srácokkal is akkor menjél salsázni. Gooogle-n rákerestem van ezekből Sopronban is bőven lehetőség, Facebook csoportjaik vannak, így azt is látod, hogy szimpatikusak-e az ottani arcok.
2017. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyen, keress valami hobbit ahogy írták tánc torna stb stb.
2017. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
esetleg nyelvtanulás. De még egy önismereti tréning sem lehet rossz, csoportterápiás foglalkozások , bár nem tudom mennyire vagy kiegyensúlyozott de ott is könnyen lehet ismerkedni :) Esetleg munkahely?
2017. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Az egyik barátnőm nagyapja 80 évesen is szerzett új havert, orvosi rendelőben, azóta hetente 1-2x találkoznak, kártyáznak, beszélgetnek, semmi sem lehetetlen :)

Ahogy írták az előzők, keress valamilyen társas tevékenységet, esetleg valami olyan tanfolyamot, ami érdekel. Én anno egyedül költöztem külföldre és így is lettek új barátaim, szóval fel a fejjel :)

2017. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs hobbid vagy érdeklődési köröd csak élsz egyik napról a másikra úgy nehéz.


Ha meg van akkor keress az érdeklődési körödnek megfelelő társaságot!

2017. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég nehéz itt hasonlóan vagyok 21évesen Győrbe . Lehet neten próbálkozni vagy valami hobbit találni munka helyen esetleg
2017. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hobbinak és érdeklődési körnek megfelelő társaságba eljárni.


És szaunákba mindig jó a társaság

2017. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék, egy soproni srác vagyok. És mielőtt félreértenél nem barátnő keresek, csak szimplán barátokat - legyen az fiú vagy lány, mindegy. Ha gondolod írj privit. :)
2017. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha gondolod és még aktuális, írj :)
2017. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!