Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet ezt barátságnak nevezni?...

Lehet ezt barátságnak nevezni? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 06:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Évek óta ismerem a bmőmet volt egy pasija aki kihasznàlta |és teljesen ki volt fordulva magàbol most egyedülàlló !Nekem van baràtom és mikor legutoljara taliztunk azt mondta hogy teljesen megvàltoztam !
2016. okt. 14. 06:29
 2/8 anonim válasza:
Pontosabban? Most az a bajod, hogy azt mondta a barátnőd, hogy megváltoztál? Gondolom nem lehet neki most túl jó, lehetnél megértőbb...
2016. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megértő vagyok sőt volt hogy én kisértem a pasijàhoz hogy ne maradjon egyedül!A kifordulàst pedig úgy értem hogy pl mikor pasija volt csak akkor ért rà ha a pasijaval szakitottak akkor szokta bizonygatni hogy mennyire jó bnőm és hogy én vagyok neki egyedül ha meg pasija van akkor meg szinte sohasem ér rà!De ha nekem pasim van akkor is elvàrja hogy legtöbb szabadidőmet ami még maradt azt vele töltsem!
2016. okt. 14. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

A lányok, meg az ő barátságuk...

Pfff!

2016. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem kell általánosítani. Vannak hülye p*csák, és vannak nagyonis értelmes lányok.

Szerintem ne nagyon foglalkozz ezzel. A ti korotokban (gondolom nem lehettek 15 évnél idősebbek, (viselkedésről)) előfordul az ilyen, el kell nézni. Nem tudom, hogy hányadik barátja volt/ vagy neked hányadik a mostani barátod, de mindenki másképp éli meg az első(pár) kapcsolatát. Mindketten változtok/értek még, ne hagyd, hogy ilyen hülyeség tönkretegye a barátságotokat.

2016. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ti vagytok az elsők. :)

"Nők között csak akkor őszinte és szilárd a barátság, ha apró bűnök tartják össze" (Balsac)

2016. okt. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös ez az ha én nem foglslkozok vele elhanyagolom azt nrm tudta tudja elnézni pl egyik ex pasimmal anno jàrtam akkor jol lealàzott mindenki előtt azt àllitotta hogy hanyagolom stb a màsik hogy mikor neki volt pasija akkor taliztunk amikor ő ért rà de am akkor jol otthagyott !
2016. okt. 18. 16:05
 8/8 anonim válasza:
Nem, nem, nem, és nem barátság. Elmondom, ez mi. Nemrég olvastam egy hasonló kérdést, aminél megkérdezik, hogy melyik a fontosabb, a szerelem, vagy a barátság. NEM FONTOSABB EGYIK SEM, ÉS HA VÁLASZTÁS ELÉ ÁLLÍT VALAKI, AKKOR AZ NEM BARÁT/NEM PÁR!
2016. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!