Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy furan hangzik de...

Lehet hogy furan hangzik de ri mit várnátok el egy barátságtól? Mi a fontos számotokra mit hoznátok ki belőle?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki kicsit fiatalabb nálam kicsit nehéz vele mert most kamasz es most ilyen"leszarom" korszakot él próbálok türelmes lenni vele mert nehéz élete van de egyre kevésbé fogad szót talan azért mert zavarja mikor megölelem megcsókolom az anyukájától sajnos nem kaphatott szeretet és én próbálok egyszerre az apja, a tesója, és a barátja lenni egyben plussz nekem is szükségem van egy teso féleségre és szeretetre mivel csaj az nincs szerintetek rossz dolog ha azt várom tőle hogy fogadja el a szeretetemet? Nem akarok semmit erőltetni ezt mondtam is neki de én is elnézem a hülyeségeit, a hazudozását, azt hogy hülyének néz néha bár mindig tudom mikor hazudik ennek ellenére amire szüksége van veszek neki amikor tudok szóval cserébe szerintem nem nagy dolog ha elvárom hogy elviselje ha megölelem tudom hogy ebben a korban ciki főleg egy fiunak ha ölelgeti a haverja de hát ilyen vagyok
2017. márc. 12. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:O


Ölelgeted, csókolgatod? Jézusom!

2017. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régi módi vagyok nekem fontos az igaz barátság mar manapsag ritka az ilyen nevelő jellegű tanácsot is elfogadok szerintem nem egy rossz dolog ha valaki testvére ként szereti a haverjat aki pedig melegnek akar emiatt beállítani az könyörgöm ne írjon mert piros kezet fog kapni köszike pls
2017. márc. 12. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajajaj, wow, hol is kezdjem?

1. Nem lehetsz egyszerre az apja, bátyja, barátja és haverja is.

Mivel csak pár évvel fiatalabb ki vam zárva, hogy apaként tekintsen rád. Arról a lóról szállj le még most. Ha a barátja vagy akkor nem lehesz a haverja is vagy-vagy a baráti kapcsolat sokkal szorosabb, válassz egyett mert ez így nem fog működni.

2. Miért kéne neked szótfogadnia, van rá valami oka, hogy szótfogajon egy barátnak? Lehet hogy nem fog neked hazudni, ha meg tud bízni benned, hogy nem mondod meg neki, hogy mit csináljon.

3. Attól még, hogy neked szükséged van egy "tesóféleségre" azt nem várhatod el tőle.

4. És komolyan ölelkezni és puszilgatni, haver nem tudom te milyen világban élsz, de ez a "konzervatívab" időkben sem volt szokott, egymást puszilgatni még a lányoknál is furcsaságnak számit. Valíszínüleg a "fiad, öcséd, barátod, haverod" enyhén őrültnek tart.

2017. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lehetek az apja ő mondta hogy néha úgy viselkedek vele és korábban mindig szót fogadott néhány hónapja ő is ölelgetett tudom hogy ez sok embernel furcsa nem us állandó szinten van ez csak mikor látjuk hogy a masik le van törve sokan elmennek berúgni de mivel kiskorú nem akarom hamar belevinni az alkohol vilagába de köszönöm szépen amit írtál
2017. márc. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!