Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltál már olyan szituációban,...

Voltál már olyan szituációban, hogy egy számodra fontos barát teljesen kifordult önmagából? Mit tettél?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom az utóbbi egy év során elég drasztikus változáson ment keresztül. Az azelőtt kedves, jófej, vicces megbízható, türelmes emberből átalakult egy arrongás, türelmetlen, másokat lenéző emberré. Nem értem a változása okát, mert nem mondott semmi olyan eseményt ami ezt kiválthatta volna. Próbáltam vele erről beszélni finoman, de az a baj, hogy velem szemben is ellenséges lesz, hogyha elmondom mi zavar. Az előtt nem ilyen volt, teljesen más emberré vált, mint akit megszerettem. Fogalmam sincs mit tehetnék, mert zavar a helyzet. Elveszteni nem akarom, de zavaró ez az új személyiség. Ez nem az az ember akivel legjobb barátok lettünk.

Ha valakinek van valamilyen tapasztalata vagy hasonló élménye szívesen fogadom.

Mindketten 25 évesek vagyunk.

Köszönöm


2017. febr. 23. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd a képébe, hogy kéred a régi önmagát, aki normális, ha meg valami magánügyi dolog azt elmondhatná, mert unod a mostani énjét.

Közöld vele s otthagyod utolsó mondattal: Felkereshetsz ha észhez térsz, mert te nem fogsz potyára utánna menni, ha ellök magától azzal amilyen.


Egyik ismim anno drog miatt volt bunko s agreszív, kiközösítette magát.

2017. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Én leépítettem a kapcsolatot. Az illető már nem az az ember, akivel én anno jóban voltam, teljesen más az értékrendje, olyan dolgokat csinál,amit sohasem gondoltam volna róla. Emellett szerintem titokban irigykedik is rám, pedig elviekben nem lenne rá oka, hiszen a jelenlegi életét maga választotta.
2017. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!