Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj hogy nincsenek lány...

Az baj hogy nincsenek lány barataim csak.1-2?

Figyelt kérdés

Szinte csak fiu barata vannaknde hianyoznak a lany baratok is.. Az osztalyban nem igazan jovok ki jol a lanyokk ok nem birnak engem Es ha oda megyek mert van közülük egy aki sokat piszkal furan neznek ha van ra lehetoseguk piszkalnak meg ilyenek nemtudom mit kene tennem Es aki lany baratom mar az s eigazan mert o inkabb a többi lannyal log

13/l Es bocsi a helyesirasert telorol vagyok



#Ezbaj?
2017. márc. 15. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy baj :) Azzal barátkozz, akivel jól érzed magad. Később lehetnek ebből gondok, hogy ha ellenkező nemű a barátod, akkor majd valamelyiken elkezdtek többet érezni a másik iránt, de ezen majd ráérsz akkor filózni, ha bekövetkezik.
2017. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem baj, nem tudsz mi csinalni ugyse, majd kozepiskolaban mar hatha normalisabbak lesznek a lanyok.
2017. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bella55 válasza:

egyáltalán nem baj!avval barátkozol akit birsz:)a lányok azért nem barátkoznak fiukkal mert azt gondolják hogy a fiuk hagynemondjam mik,meg hogy csúnyán beszélnek,,hát nem ez mind nem igaz mert a fiuk is emberből vannak mindt a lányok és a lányok is csúnyán beszélnek!figyu én lány vagyok és több fiu haverom van!egyszerűen ők azt gondolják a lányok hogy ha fiuval lógnak akkor azt hiszik hogy szerelmes belé,és sokan mondják hogy fiú lány barátság nincs,hát de van!és ha barátkozni akarsz lányokkal akkor nyugottan,és ne törödj vele ki mit mond!

egy jó tanács:) voltam már így:) csak én csaj vagyok:)és en meg fiukkal akartam haverkodni:)

2017. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dehogy baj azzal barátkozol akivel akarsz és a fikykkal is pont úgy tudsz beszélni ahogy a lányokkal is és a fiuk sokkal öszintébbek meg jobban ragaszkodnak a barátokhoz (de azért van kivétel) 15/L
2017. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!