Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan nő, aki már...

Van itt olyan nő, aki már férjnél van, gyerekei vannak és van legjobb barátnője?

Figyelt kérdés
Akivel szinte mindennap beszélnek, mindent megosztanak egymással, és még a házasságaik, külön irányba tartó életük sem szakította őket el egymástól? (Akár gyerekkori legjobb barátnő.)

2017. márc. 15. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van, bár mi a gyerekek által barátkoztunk össze. Igaz csak hét éve tart a barátságunk, de mindig számíthatunk egymásra. Illetve van egy gyerekkori fiú barátom is, bár vele nem beszélek minden nap, de ha kell segít és én is neki. Neki is van már felesége és gyerekei, nagyon jó a két család kapcsolata.
2017. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok férjnél, de anyukámnak ott a főiskolás legjobb barátnője, apukámnak pedig a gyerekkori. Mindketten más faluban élnek, családosok, de minden másnap beszélnek telefonon, hétvégenként találkoznak a közeli városban pár órára. Mikor kicsik voltunk, meg az ő gyerekeik is kicsik voltak, akkor még mentünk közös nyaralásokra is.

Remélem, én is ilyen leszek a legjobb barátnőmmel, ha férjhez megy.

2017. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekem nincs, én neki sem, de férjezettek vagyunk és 10 éve a legjobb barátok. Jobban kijövünk egymással, mint a testvéreinkkel.
2017. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!