Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak még olyan emberek,...

Vannak még olyan emberek, akik nem csak buliznak meg r|b@nckodnak, hanem mondjuk sportolnak és szeretik az állatokat? 15/l

Figyelt kérdés
Ismeretségi körömben mindenki pasizik/csajozik meg bulizni jár, cigizik, smink meg minden izé. Én meg kutyázok meg szeretek mozogni és mindenki lenéz ezért és nincsenek nagyon barátaim.

2017. márc. 15. 20:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rengetegen, rossz közegben mozogsz
2017. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
én
2017. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
29%
Itt vagyok pl én. 17 éves fiú. Edzek, szeretem az állatokat, igaz hogy dohányzom és iszom de különc vagyok, sosem járok csicsás szórakozóhelyekre meg ilyenekre, a környezetem értékes embernek tart. Csajozni meg nem szoktam. Ez megfelel?
2017. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
29%
Hármas vagyok: Még annyit hogy én is ki voltam meg vagyok nézve bizonyos körökben - ha számít.
2017. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%
#4 nem szamitasz es érdekes sem vagy
2017. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
2%
Igen? Te esetleg? Te mit értél el az életedben? 12 évesen elvesztetted a szüzességedet? Jelent meg album a bandáddal? Adtál ki könyvet? Én ezeken túl vagyok, hogy tudd. Nem vagyok én olyan rossz, de cáfolj meg, legyen igazad! Hajrá...
2017. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
22%
De kiváncsi leszek hogy miben vagy jobb nálam... Talán tök jó alakod van és mindenki csak rád áhítozik? Esetleg iskolaelső vagy? Nem dehogy is... van minden fotódon 530.000 like? Sajnálom, de míg nem adsz rendes választ a szememben senki vagy hogy csak így dobálózol.
2017. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
11%
Bocsánat kérdező, nem itt akarok vitázni csak rosszul esik hogy sokan lenéznek meg senkinek titulálnak mert nem vagyok 40 kilós bájfiúcska akinek tökéletes külseje van. Ha van kérdésed írhatsz bátran privátot :)
2017. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem kérdés hanem önfényezés.

De ha ez a picinyke, törékeny lelkednek, hát rajtam ne múljon:


Senki sincs ilyen rajtad kívül! Te vagy az egyetlen valódi értéket képviselő példánya nem csak a korosztályodnak, hanem az egész társadalomnak.

Vigyázz, mert ha nem figyelsz még életedbe szentté avatnak!

2017. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
6%
KILENCES! Addig oké, engem is taszít ha lenéz mindenkit aki nála jobban él (mert sokszor így van) De lehet hogy hátrányos külső vagy hasonló okok miatt visszahúzódó és különc, mint én is. Nem szokásom úgy bántani senkit hogy nem ismerem igazán, de hát...
2017. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!