Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak anyának?

Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

Hétvégén barátommal Dunaújvárosba mennénk (mindketten Du.-tól 50km-re lakunk) együtt indulnánk és jönnénk is max 3 óra lenne. De anya nem ismeri a barátomat ezért szerintem nem engedne el. Viszont én már 4-5 éve ismerem őt és tudom, hogy megbízható mert már a városba voltunk együtt fotózni. (Fotózás a hobbink) szerintetek mit mondjak, hogy elengedjen? :/

16/F



2017. márc. 16. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám az igazat. Megmondanám, hogy az illető megbízható, hogy nem este megyünk, nem fogunk bebaszni, stb. (persze szülője válogatja, hogy kinek mit érdemes megmondani:) )


18f

2017. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Már csak azért is mondj igazat, mert ha nem teszed és esetleg lebuktok, akkor anyukád bizalmával játszol ami valószínűleg nem válik előnyödre a későbbiekben.

Sok sikert neked és jó fotózást ha elenged anyukád.

2017. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
hazudj valamit.
2017. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ide?:'D Estefelè vigyázzatok..~

23N

2017. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ide jöttök...szerintem nem éri meg. De amúgy meg mondd h egyedül mész. (: L
2017. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!