Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ismerkedhetnék össze vele?

Hogy ismerkedhetnék össze vele?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz kategória.


Van egy fiatal szíművész, vagyis hát egyetemi hallgató, de már játszik darabokban, és meg vagyok őrülve érte. Tisztában vagyok vele, hogy a szerepeiben nem őt látom, de nem is a szerepei jönne be, hanem ő maga. Már alapból az is tetszik, hogy a színházat választotta, mert művészeti beállítottságú vagyok, és legközelebb hozzám is a színjátszás áll, de ezenfelül a kisugárzása, hangja, életszemlélete, és a beszédstílusa is elvarázsol, nem beszélve a külsőségekről.


Viszont sajnos úgy érzem, nincs módom megismerni. Ő a színpadon van, én a nézőtéren, majd a függöny elválasztja ezt a két világot, és nem tudom hogy lehetne mégis a másik oldalra kerülni. Nagyon rossz a reménytelenség..segítsetek :(


17/L



2017. márc. 17. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

2017..

Bejelölöd fb-on, ráírsz, és voálá a két világ összekapcsolódott.

2017. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Minek? Ebből úgyse lenne semmi és csak mégjobban beleásnád magad,így csak mégrosszabb lenne. Ne légy olyan, aki szándékosan akarja magát megszivatni.

Sok-sok olyan ember van, mint te. Ez rajongás, de majd elmúlik.

2017. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Facebookon nem lehet jelöni, a rajongás meg tudom milyen, ez nem az.
2017. márc. 17. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Próbálj belógni a próbáira.
2017. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Csinszka egy olyan levelet írt Adynak, amivel kitűnt a hatszáz egyéb rajongói levél közül. Csinálj valamit, ami lenyűgözné szerinted.

Egyébként, ha pesti vagy, nem nehéz kinyomozni, hol szoktak előadás után inni - én legalább is egy csomószor találkoztam már egy bizonyos kocsmában egy színház gárdájával. És tök normális, hétköznapi emberként viselkednek, szóval simán szóba lehet velük elegyedni :D

2017. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adjátok itt a tippeket,miközben más srácot ezerszer könnyebben lehet megszerezni.

Ez egy önkínzás. Futni felesleges köröket,aztán ebből hogy lesz fenntartható párkapcsolat? Sehogy.

Biztos egy rajongó kislány fog kelleni neki a sok(?)nő közül.

2017. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!