Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szemem előtt tesz tönkre a...

A szemem előtt tesz tönkre a barátnőm egy családot?

Figyelt kérdés

Megértem a barátnőmet is. Nagyon szép, de sajnos kifogta a pasikat eddigi életében, a nagy szerelme hirtelen lelépett és gyereket csinált egy másik nőnek. A barátnőm, közel a 40-hez nagy dilemmába került, és sajnos a Tinderen belefutott egy családos apukába. Az elején hagytuk, hátha lesz annyi esze, hogy nem megy bele jobban, de mostmár a pasi válni akar :(

Megnéztem a fészen a pasi adatlapját tegnap este (eddig direkt nem tettem) és végigbőgtem az éjszakát. Csodálatos családi képek, két gyönyörű pici baba, nagyon kedves feleség, a pasi meg behülyült és menni akar.

A barátnőm 10 ujjára 1000 pasit kaphatna, mégis ez kellett neki :(


Nem tudok Vele már beszélgetni sem, mert miről beszéljünk? Hogy ő olyan boldog, miközben tönkretesz a hülyeségével egy családot? 4 ember életét :(


2017. márc. 18. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyfelől a boldogság szintjét nem szabad a facebook képek alapján levonni, oda nyilván nem tölt fel képet az ember arról, amikor épp hozzávágnak egy tányért. Másfelől, ha a pasi fenn van Tinderen, akkor azért annyira mégsem lehet felhőtlen a dolog. Emellett valóban szörnyű, hogy ilyen történik, de felnőtt emberek, ezt nekik kell megbezsélniük és elszmolniuk a lelkiismeretükkel. Tudod egy család nem lesz attól boldogabb, hogy együtt vannak, ha közben az egyik fél nem szereti a másikat...de nyilván több esély van megebszélni, rendezni a dolgot, ha közben nem megy félre. Nehéz dolog ez.
2017. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, és abszolút én is így érzem, de rettenetes ez minden félnek azért... az a nagy bajom, hogy a barátnőm ezt meg merte lépni :( haragszom rá, nekem ez tabu. 13 éve ismerem, de ilyet még sosem tett. Önző embernek tartom. Neki kellett volna higgadtan intézni a dolgokat szerintem :(
2017. márc. 18. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ketten kellenek ilyesmihez. Az oke hogy hazinyulra nem lövünk, de ebben az esetben a ficko eleve nem akart huseges maradni es eleve valami rossz lehetett a hazassagaban. Ha nem a baratnoddel, akkor valaki massal csinalja ezt. Ha valami nem jo nem kell eroltetni, de ez a pasi inkabb a gyava utat valasztotta. Baratnodnel meg merlegeld, hogy mi fontosabb szamodra, a baratsagotok vagy hogy nem ertesz egyet a cselekedeteivel. Mert vagy engedd el a nemtetszesed, vagy engedd el a baratnod.
2017. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megértem. Nekem rá is ment egy ilyen történetre egy barátságom. Próbáltam megérteni, beszélni a barátnőmmel, hogy nem normális amit csinál, aztán próbáltam megérteni az ő oldaláról is, de nem ment. Egyszerűen nem tudtam már őszintén hozzáállni, úgy éreztem ez egy akkor értékrendi különbség, amit nem képes áthidalni a barátságunk. Így is lett. Pedig én sem vagyok szent. De ez sok.
2017. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, de nem tudsz mit tenni a barátnőddel. Amúgy is kettőn áll a vásár. Megértem, hogy zavar. szerintem a legtöbb jóérzésű emberben ugyanilyen érzést keltene. Viszont nincs jogod beleszólni abba, hogy mit tesz. Rá kell hagynod.
2017. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!