Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Végre lett egy csodás lány...

Végre lett egy csodás lány barátom, de már úgy tűnik, ő is szórakozik velem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Karácsonykor ráírtam egy lányra más témában, aztán elkezdtünk beszélgetni és kiderült, hogy elképesztően hasonlítunk, érdeklődési köreink és világnézetünk is ugyanolyan. Sőt, a sorsunk is, mindketten elvesztettük a régi barátainkat, stb. Mivel mindkettőnknek alig volt szabadideje, esténként chateltünk, viszont azt minden este. Annyira egyformák vagyunk, hogy még verset is írtam neki. Örültem, hogy végre egy normális lányt találtam, akinek olyan a gondolkodásmódja, mint nekem. Mondta, hogy örökre a barátom marad, ilyenek. Többször akart találkozni, de lefújta, hogy kevés idő lenne, stb. Tegnap volt a sulijában diákdiri, egy hónapja megbeszéltük, hogy elmegyek és találkozunk. Erre tegnap este mondja, hogy ötlete sincs, hol talizzunk, mert "több, mint 1500-an" lesznek az aulában. Ekkor jöttem rá, hogy már ő is szórakozik velem. Ha tényleg akarna találkozni, ilyen nem okozna gondot. Láttam is ott, a barátjával ment, (aki szintén normális, jó ember). De nem is ez a gond, hanem hogy még arra se képes, hogy ezt elmondja, h mégse velem megy, helyette kitalál batári nagy hülyeségeket kifogásként, és feltételezi, hogy nem bukik le. Mellesleg nevetséges, h 3 hónapja ismerjük egymást, de még egyszer se sikerült összehoznunk találkozót.

2017. márc. 19. 16:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon ragaszkodok, de igazából ő ezt nem nagyon veheti észre, mert ő fent van egész délután, még tanulás közben is beszélgetne velem, én viszont csak este megyek fel a sok dolgom miatt, és szinte mindig ő ír először, tehát egyáltalán nem az a helyzet, hogy egyfolytában cseszegetem. Plusz találkozni is ő akar mindig, aztán ő is mondja le az utolsó pillanatban. :D
2017. márc. 19. 17:15
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Példaként; volt egy lány, akivel évekig leveleztem szinte minden nap, és utána összeköltöztünk. Na mikor végre vele voltam, akkor ismertem meg. Tökre olyan érzés volt, mintha két külön személyel ismerkedtem volna meg.
2017. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Plusz találkozni is ő akar mindig, aztán ő is mondja le az utolsó pillanatban. :D"


Akkor a csajjal van valami, kérdezz rá.

2017. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Máskor is volt már ilyen, ő mondta, hogy mit szólnék a péntek délutánhoz. És amikor csütörtök este a részleteket akartam megbeszélni, lemondta. A tegnapit már egy hónapja megbeszéltük, erre péntek este jön ezzel, hogy "tényleg nem tudom, hol tudnánk találkozni, több, mint 1500-an leszünk abban az aulában". De ez hülyeség, hiszen többször ott volt nem messze tőlem. A barátjával ment, csak nem tudom, minek kitalálni ilyen hülyeségeket, akkor mondja meg, mi a helyzet.
2017. márc. 19. 17:42
 15/21 A kérdező kommentje:
Meg mondta, hogy tavasszal elmegyünk futni, elterveztük, hogy színházba megyünk, stb.
2017. márc. 19. 21:07
 16/21 anonim ***** válasza:
Itt az lesz a gond, hogy barátja van. Te nyilván picit többet érzel már iránta, és ezt ő is tudja. Fiú-lány barátság ezért nem létezik, mert az egyik mindig többet szeretne, csak idő kérdése.
2017. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Van palija de veled csetelget? Meg ilyen olyan lelki társ? Vond le a következtetést,szembesítsd. Kérdezd meg ugyanezt tőle is mint tőlünk.
2017. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sajnos mostanában nem olyan felhőtlen a kapcsolatuk a barátjával, biztos nem tudná bemesélni a lánynak, hogy ne találkozzon velem. Na majd meglátjuk, mit mond. :D
2017. márc. 20. 16:20
 19/21 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, nagyon fontos lelki társ vagyok neki, mert azt, hogy a barátjával mit csinálnak, mi a gond a párkapcsolatukkal, ezt mind velem beszéli meg részletesen, én öntök lelket belé, mikor retteg, hogy lehet, hogy nemsokára szakítani fognak. Én vigasztalom, mikor egész este sír ez és más dolgok miatt. Mindent megoszt velem.
2017. márc. 20. 16:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem valakit nagyon átb.sz ez a csaj. Vagy téged, vagy a párját, de lehet, hogy mindkettőtöket.
2017. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!