Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Végre lett egy csodás lány...

Végre lett egy csodás lány barátom, de már úgy tűnik, ő is szórakozik velem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Karácsonykor ráírtam egy lányra más témában, aztán elkezdtünk beszélgetni és kiderült, hogy elképesztően hasonlítunk, érdeklődési köreink és világnézetünk is ugyanolyan. Sőt, a sorsunk is, mindketten elvesztettük a régi barátainkat, stb. Mivel mindkettőnknek alig volt szabadideje, esténként chateltünk, viszont azt minden este. Annyira egyformák vagyunk, hogy még verset is írtam neki. Örültem, hogy végre egy normális lányt találtam, akinek olyan a gondolkodásmódja, mint nekem. Mondta, hogy örökre a barátom marad, ilyenek. Többször akart találkozni, de lefújta, hogy kevés idő lenne, stb. Tegnap volt a sulijában diákdiri, egy hónapja megbeszéltük, hogy elmegyek és találkozunk. Erre tegnap este mondja, hogy ötlete sincs, hol talizzunk, mert "több, mint 1500-an" lesznek az aulában. Ekkor jöttem rá, hogy már ő is szórakozik velem. Ha tényleg akarna találkozni, ilyen nem okozna gondot. Láttam is ott, a barátjával ment, (aki szintén normális, jó ember). De nem is ez a gond, hanem hogy még arra se képes, hogy ezt elmondja, h mégse velem megy, helyette kitalál batári nagy hülyeségeket kifogásként, és feltételezi, hogy nem bukik le. Mellesleg nevetséges, h 3 hónapja ismerjük egymást, de még egyszer se sikerült összehoznunk találkozót.

2017. márc. 19. 16:32
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok. :(

Sokan átvertek már, ezért van, hogy már egy ilyen, mások számára esetleg hülyeségnek számító dolgon is gyanakszok és elvesztem a bizalmamat.

2017. márc. 20. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!