Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csodas lany miert pont...

Egy csodas lany miert pont velem jonne ossze?

Figyelt kérdés

Van egy lany akit egyszer lattam aztan megtalaltam a neten. Egyszeruen megbolondulok a kulsejetol nagyon szep. Nemtudom eldonteni hogy csak nekem ennyire az esetem van mindenkinek bejon-e. Viszont en nem vagyok ekkora fonyeremeny. A kulsom nem tul megnyero nem volt meg senkim sem. Probalkozni probalkoztam mas lanyoknal nem jott ossze. Ezert nagyon felek hogy nala sem sok eselyem van. Illetve lehetosegem sincs hogy talalkozzam vele ugyhogy nemtudom hogy ismerjem meg.

18/F


2014. máj. 1. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem próbálod meg, meg sem fogod tudni
2014. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy próbálkozással nem vesztesz semmit.
2014. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Mi az, hogy pont veled? Nem vagy kevesebb másoknál.

Próbáld meg és kiderül, hogy lesz-e sikered. :)

2014. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, de nekem kicsit több önbizalmam van, meg nem is hézek ki rosszul:D

Egy képet mutatsz róla? Megmondanám, hogy tényleg ilyen jól néz ki, vagy csak neked tetszik ennyire :)

2014. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És milyen a lány külseje?
2014. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lanyrol nem szeretnek kepet kuldeni mert en sem ismerem szemelyesen es nem szeretnek visszaelni ezzel.
2014. máj. 1. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
szőke? barna? fekete?
2014. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Barna. Bar a kerdes szempontjabol nem tul mervado a dolog! :D
2014. máj. 1. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a sok tini töketlenség!


Öcsém... idefigyelj, hallod, figyeljél!


A legszebbnek gondolt kistáska is ráncos öregasszony lesz, aki nagyon büdöset kakál, miközben nagyokat fingik.


Erre gondolj, amikor megszólítod. Gondold végig, hogy te is fingasz szorulás közben, meg a nyálad is kifolyik, ha mélyen alszol. Esetleg be is pisilsz, vagy telibe csurmázod az alvós gatyádat, ha elképzeled álmodban a melleit. Ő meg havonta telemenstruálja, csak úgy.


Látod? Egy csomó közös van bennetek.


Ha nagyon fosol, gondolj mindig arra, hogy ő is egy esendő ember.

2014. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és szép fehér bőre van és magas?
2014. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!