Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szakadt meg egyik...

Miért szakadt meg egyik napról a másikra a barátságunk?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. A srác vérszerinti rokonom, de elég távoli. Évek óta legjobb barátok voltunk, egymás titkainak őrzői vagyunk, egymás támogatásával haladtunk valamire ebben a sz*r világban, minden energiámat arra szenteltem, hogy a betegségét, ami miatt szociális bajai és önbizalom hiánya van, enyhítsem, hogy támaszt nyújtsak, amikor a padlón van, kiálltam érte, mint barát a barátért, illetve mégiscsak a vérem, közös programjaink voltak, úgy gondoltam, hogy lányként különb barátságot nyújtottam, mint a legtöbb fiú, és oda jutottunk mondhatni egyik napról a másikra, hogy alig áll velem szóba. Alapból nem beszéltünk minden nap, de amikor igen, akkor normális kommunikáció volt köztünk, most viszont ott tartunk, hogy hetek óta semlegesen válaszol, ha egyáltalán méltat válaszra. Mintha a háta közepére se kívánna. Nagyon rosszul esik, mert rajta kívül nincsenek barátaim, és mostmár ő sem. Nem mondtam semmit, nem tettem semmit, ami miatt ezt érdemelném, egyszerűen minden előjel nélkül történt. A párom is elfogadta, nagyon normálisan állt hozzá. Mi történhetett? Kérlek segítsetek, hogy megérthessem, mi zajlik le benne.

2017. márc. 27. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle bakker!!! Itt SENKI nem fogja tudni, komolyan hihetetlen az ilyen kérdés...
2017. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem létezik h becsajozott?

En azt hiszem h te kicsit bele vagy zúgva

2017. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy ismerem mint a tenyerem, a válasza az lenne, hogy nincs semmi probléma. Pszichológiai szempontból kérdezem, mert az ő válaszára nem adni semmit, azért fordultam ide, mert ismerem, és tudom, hogy felesleges köröket futnék.
2017. márc. 27. 21:50
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem az a csajozós típus.

Belezúgva meg nem vagyok, függetlenül attól, hogy külön neműek vagyunk, legalábbis részemről soha nem volt több, mint mondhatni testvéri kapcsolat.

2017. márc. 27. 21:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Családom van, nem tinédzserek vagyunk.
2017. márc. 27. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen megbeszélhetnéd vele, h mi lehet a baj. Vagy elég ha csak tudatod vele, hogy neked bármit elmondhat. Így lehet, hogy elmondja, ami a szívét mondja.
2017. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!