Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyenek új, "felnőtt...

Hogy legyenek új, "felnőtt barátságaim"?

Figyelt kérdés

Amióta már nem járok suliba, hanem dolgozok (előtte is dolgoztam, csak diákként), kissé magányosabb lettem. Vagy nem is ez a jó szó rá, mert a melóhelyen is tök jól elvagyok mindenkivel (ugyanott dolgoztam diákként is), a volt osztálytársaimmal is tartom a kapcsolatot, és a legjobb barátnőm a szomszédom. Mégis magányosabbnak érzem magam. Még csak 18 vagyok, de úgy szeretnék ilyen "felnőttesebb" barátságokat, hogy gyorskajáldák helyett (amúgy ott dolgozom xd) elmegyünk kávézni, meg beszélgetni, vagy hétköznap délelőtt beülünk valami "brunch place"-re, a szórakozóhelyeken való beb.szás helyett meg vagy valami kocsmába megyünk, vagy összeülünk borozgatni... Ezek úgy hiányoznak az életemből.

Hol találhatnék új potenciális barátokat? Gondoltam arra, hogy beiratkozok egy nyelvtanfolyamra, úgyis a nyelvtanulás a hobbim, csak jelenleg nincs rá pénzem. Kondiba nem fogok menni, mert régebben jártam már, de engem egyszerűen nagyon frusztrál az, hogy mások előtt eddzek. Szerintetek? Vagy hogy alakítsak ki baráti kapcsolatot azokkal a munkatársaimmal, akikkel már alapból jóban vagyok? Az a baj, hogy a legtöbb az csak ilyen munkakapcsolat, hogy ott bent elbeszélgetünk, hülyülünk, de melón kívül nem tartjuk a kapcsolatot.



2017. márc. 29. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd meg őket egy sörre, vagy egy kávéra.
2017. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nehezebben barátkozik az ember. Evolúciós okokból most a párkeresés élvez elsőbbséget. A reprodukciós időszak végén (40-45 felé) ismét könnyebb lesz barátkozni.
2017. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!