Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találjak magamnak haveri...

Hol találjak magamnak haveri kört barátokat?

Figyelt kérdés

Eléggé antiszociális beállítottságom van így nem adatott meg hogy megtanuljam az alap szociális normákat.

Az interneten 7 év volt a leghosszabb ismeretségi időszak de soha nem bíztunk annyira hogy találkozzunk. Volt rengeteg de azt kell mondjam az internetes társkeresés felejtős.

Kocsmákat szeszes-ital árúsító és fogyasztását engedélyező helyeket kerülöm mert megítélésem szerint ott olyan emberek járnak akiktől szabadulni akarok ismerkedés helyett. A városban a nyugdíjas közösségek kiszorítják az ifjúsági klubokat. Így nincs. 28F vagyok ami messze nem nyugdíjas korhatár. Délmagyarország határvárosának egyikében lakom de a környező falvak városok és községek is halottak.

Célom egy olyan haver aki sok szabadidővel rendelkező környékbeli.

Hogy kezdjem el a keresést?

Milyen irányzatok felé orientálódjak?

Egy korombeli mit csinál?



2017. márc. 30. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem hogy nem vagyok egyedül a problémával. De még tanácstalan vagyok a témával.
2017. márc. 30. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag bárhol találhatsz barátokat. annyi a dolgod hogy tölts időt házon kívül, és előbb utóbb összejön. nem tudni mikor, de az egészen biztos, hogy otthon ülve nem fog sikerülni. persze csetelni, stb attól még lehet.
2017. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Töltenék házon kívül de mégis hol töltsek időt házon kívül? Mert ebben a városban ahol lakom aki nem nyugdíjas vagy jegyes az bujkál. Ha nem akkor rohan siet nem ér rá.

Bár én adnék esélyt bárhol bárkinek. Előző rendezvényen én voltam a legfiatalabb.

Direkt kerestem kibe botolhanék bele véletlen. Nem találtam!

Lehet előítéleteim vannak az öregekkel de szerintem 40km-eres erdei túrára egyet sem tudnék elcsalni.

2017. márc. 30. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
én pl imádok túrázni. de mondom nincs más opció egyszerűen tessék jönni menni, tök mindegy hogy csak sétálsz valahol vagy foglalkozásra, sportra jársz, mondom ha házon kívül töltöd az időt előbb utóbb majd lesznek haverjaid. de patent megoldás nincs.
2017. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én alkalmatlan vagyok erre szerintem.

Senki nem utál, mindenkivel kedves vagyok, de hogy barátság alakuljon ki az még sosem sikerült.

Nem lehet hogy veled is van valami ami miatt nem sikerül?

2017. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!