Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én vagyok ilyen magányos...

Csak én vagyok ilyen magányos (barátok nélkül)?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. Szerintem egy teljesen átlagos, kedves lány vagyok, akit kedvelnek az emberek, esetleg szívesen haverkodnak is, mégsem sikerül barátságot elmélyítenem-elmélyítenünk mással. Őszintén szólva nem érzem, hogy az én hibám lenne, én nagyon nyitott lennék erre. Voltak is mélyebb barátságaim, de sajnos megszakadtak vagy már nem a régi, nem teljesen az én hibámból-nyilván volt, amit én rontottam el. Nagyon hiányolom, hogy legyen egy őszinte, mély baráti kapcsolatom valakivel (lehetőleg nőneművelXD). Azt veszem észre, hogy manapság az emberek elvannak a kis világukban, és egyszerűen hiányzik az emberekből a "közösségi szellem". Ez engem iszonyatosan elszomorít, és tényleg nagyon magányos vagyok. Ti mit gondoltok? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy így alakultak a barátságaim? :D :((((

2017. márc. 30. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy szerencsétlen vagy, vagy hülyéknek áll a világ,de ez utóbbi inkább sajnos. Próbálj mégtöbb pozitvitást bele vinni.
2017. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2017. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül a problémával.
2017. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, az embereknek csak addig vagy jó, ameddig nekik van bajuk, aztán lépnek is le dolgukra, ami sokszor a haverkodás.....mással. Szóval a közösségi szellem megvan, csak már azt veszem észre, hogy egy idő után ráunnak egymásra, és cserélgetik a haverokat, barátokat. Engem is elszomorít, de változtatni nem tudok rajta, csak ha sikerül egy olyat megismerni, aki nincs oda a folyamatos barátcseréért.

22F

2017. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most mondanám hogy én barátkoznék veled, de egyrészt fiú vagyok, ami gondolom nem jó, másrészt úgyis írt már neked jó pár kanos dagadt gyökér, aki haverkodás címen valójában nyomulni akar és el is megy a kedved az oldaltól :DD Szóval inkább csak annyit mondok, hogy kitartás! 24 évesen még nem késő barátkozni, valami csoportos foglalkozás jó lehet erre, pl túrázás, tánc, sport, egyebek.
2017. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Átérzem, én 20 éves lány vagyok, és mindig csak felszínes dolgokat tudtam kialakítani azokkal az emberekkel, akiket a barátaimnak neveztem. Pedig szívesen beszélgettem volna tartalmas,mély témákról is, de nem voltak rá vevők. Megpróbálok mindig a másikra is odafigyelni a kommunikáció során, de én ezt a figyelmet még nem kaptam vissza, mindenki a saját életével és problémáival jött, addig jó volt, míg mindenki leírta a gondját, az én nyomorom már senkit nem érdekelt.

Én is magányos vagyok, és nem is reménykedem már barátságban.

2017. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os: te is minden barátodon segíteni próbáltál? Valamiért a legtöbben nem is barátokat keresnek, csak mindig akiben aktuálisan fel lehet kapaszkodni.
2017. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim mert aki volt(lány) teljesen megváltozott amióta ez a messenger világ van.Akár hányszor találkoztunk nem rám figyelt hanem a telefonját nyomogatta.És amikor neki volt problémája akkor eszébe jutottam! Nekem is hiányzik a régi emberi kommunikáció!

30L

2017. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez a helyzet csak én férfi vagyok, viszont férfival nem tudok mély barátságot ki alakitani, csak nőnek tudok megnyílni, akivel meg sikerül kialakitni ilyen kapcsolatot abba pedig rendszerint beleszeretek és azt meg nem merem elmondani mert félek hogy elveszítem a barátságát.
2017. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26f vagyok
2017. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!