Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bennem van a hiba? (Többi lent)

Olivia013 kérdése:

Bennem van a hiba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van a mostani baráti kapcsolataimból. Az osztályban 3 barátnőm van, ebből úgy érzem h 2 nem túl igazi. Van egy lány akivel nagyon régóta ismerjük egymást, de nagyképűsége és az agyatlansága miatt sose kedveltem. Így van ez most is. Múlthéten beszólt nekem hogy 1 fiúnak se kellek. Persze nem hagytam szó nélkül. De nálam ez volt az utolsó. Elegem van abból hogy senkivel nem tudom a problémáimat megbeszélni mert jelenleg nincs a napi környezetemben normális barát. Az előbb említett "barátnőm" viselkedését meg nem tudom hova tenni. Oké hogy nem százas, de ezt akkor se értem. Már csak irigységre tudok gondolni. Jól tanulok, nem vagyok olyan csúnya (nála szebb vagyok), jobb cuccaim vannak, többen szeretnek, több barátnőm van iskolán kívül mint neki. Úgyhogy nem kizárt. Szóval ez az egyik. A másik pedig a fiúk. Nálam ez nagyon furán működik. Régebbi sulimba rengeteg fiú haverom volt, mostani iskolámba meg csak 1-2. Az hozzátartozik persze, hogy önbizalom hiányos vagyok, emiatt közeledni sem merek mert félek hogy hányan fogják azt gondolni hogy "jaj de csúnya". Közben pedig olyan barátnőimnek is van pasija akiknél amúgy szebbnek tartom magam. Van egy fiú akinek biztos, hogy tetszettem régen, egyik nap viszont rengeteget bámult. Nekem is tetszik, de nem tudom mit csináljak. Egyszerűen nincs hozzá önbizalmam! Nem tudom mit kezdjek magammal. VALAKI NORMÁLIS VÁLASZOLJON LÉGYSZI! A sok bunkó, idióta emberből már elegem van.

2017. ápr. 1. 19:06
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Elég fura hogy azt írod, hogy "önbizalom hiányos" vagy de azt írod ,hogy szebb és jobb,valamint jobb cuccaid vannak a "barátnődnél"..Lehet, hogy csak én értettem félre de ha már szebbnek tartod magad az már önbizalom. Nem kell nagyon sok barát, inkább legyen egy akiben megbizol.

2017. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell küzdened az önbizalomhiányodat először is..A barátokkal kapcsolatosan,valaki olyannal barátkozz,aki tényleg szeret,sose bántana meg,és igaz barátjának tart,a többit meg hagyd a fenébe..
2017. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első, csak azzal a lánnyal szemben van önbizalmam. És köszönöm a válaszokat :) <3
2017. ápr. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!