Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Hogy törjek be ismét a...

"Hogy törjek be ismét a társasági életbe"?

Figyelt kérdés
Régen jobban bulizós voltam, csomó embert ismertem, dumáltam velük face-en. Ma meg már szinte 2 ember van akivel beszélek és full egyedül vagyok. Itthonülős lettem, és jó lenne változtatni.
2017. ápr. 2. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
menj akkor bulizni és ismerkedj?!
2017. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
23 a régi haverjaimat kellene "előszedni", csak nem tudom hogyan. Írjak rájuk, hogy csá mi a szitu?!
2017. ápr. 2. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta nem beszéltél velük?
2017. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég régóta 1-2 éve. Sajnos most is elveszítettem egy haveromat, mert amióta először szexelt, azóta elviselhetetlenül nagyképű lett.
2017. ápr. 2. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy régebben jobban bulizós voltál, nem lesz olyan nehéz, csupán vissza kell találnod ehhez, nem pedig teljesen új útra lépni. Továbbá már megvan benned a szándék is a változtatásra, szóval csak lazán. ;)

Gondolom, dolgozol, élsz, tanulsz valahol. Itt vannak a legjobb lehetőségeid. Biztos van veled hasonló korú/érdeklődésű, hívd meg egy délután egy italra, utána minden jön magától.

A szomszédtól kezdve, a szaktársig legyél mindenkivel jófej, elfogadó. Nem kell mézes-mázoskodni, de pld. figyelj a másikra, érdeklődj, hogy van, mit gondol erről meg erről, ne beszélj ki senkit a háta mögött stb. Nagyon alap dolgok, de igazából ezektől válik népszerűvé az ember.

Járj el valahová sportolni. Ott az edzéseken is sok embert megtudsz ismerni, továbbá segít kimozdulni.

A régi barátokra pedig írj egyszerűen rá, "Szia Gergő, rég beszéltünk, miújság veled?" (vagy mondjuk küldj neki egy képet azzal a szöveggel hogy "tudom, hogy rég beszéltünk de erről a képről egyből te ugrottál be :D") "taratatatarar" "na az tök jó, amúgy ha van kedved összefuthatnánk valamikor".

Mindjárt itt a fesztivál szezon. Egyáltalán nem gáz egyedül fesztiválra menni, igazából sokan ismerkedés céljából mennek. Vagy akár sima koncertre, stb.

Ha van félretett pénzed, menj el csoportos buszos túrára, akár Rómába, akár Horvátországba, mindegy. Ha nem is találsz ismerősöket, barátokat, azért egy élmény marad az út. Egyébként terápiás jellege is van az utazásoknak; segít kimozdulni a megszokottból, legalábbis nekem.

Keresd fel az unokatesóidat, ha van tesódat is.

Nincs olyan ismerősöd akinek most lesz a szüli/névnapja? Az is egy jó indok, valakire ráírni.

2017. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!