Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy olyan haverom aki...

Van egy olyan haverom aki erőszakos és bunkó velem de barátok vagyunk és tegnap összevesztem vele és suliba tuti csesztetni fog vagy valami mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azn veszekedtunk össze h rosszul csinaltan amit mondott és amikor elmendetem meg kiabalt utanam mindenféle rosszat és Enis visszakiabaltam és hazamentem

#összeveszekedtünk
2017. ápr. 4. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Tudatosítsd magadban, hogy aki erőszakos és bunkó veled, az NEM a barátod.

2. Szard le magasról, akármit csinál.

3. Ne békülj ki vele és legközelebb olyan emberekkel barátkozz, akik nem néznek szarba.

2017. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez a gyerek a meno mindenki vele van és Akk egyáltalán barátom se lesz de én megpróbálom leszarni :-)
2017. ápr. 4. 15:34
 3/3 anonim válasza:
Hát kedves kérdező, #1-nek igaza van. Ha azokkal barátkozol akik nagyon "menők" akkor sajnos nincs igazi barátod. Ha rajta kívül más nincs, törődj bele, hogy az élet szar.
2017. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!