Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy szereznétek barátokat...

Ti hogy szereznétek barátokat hatosztályos gimiben, ahol nincs gólyatábor?

Figyelt kérdés
Én facebookon beszélgettem leendő évfolyam/osztálytársaimmal, szerintetek jó megoldás? Ezen kívül tippek?

2017. ápr. 4. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett ismerkednem.:) Hatosztályosba mentem, nemv volt gólyatábor és nem volt senki ismerős sem az osztályban. Mégis rögtön első nap már odajöttek hozzám beszélgetni meg fogalaltak nekem helyet. Szóval ne görcsölj rá annyira, nem maradsz egyedül. Ráadásul én nem vagyok egy kezdeményező típus. :)
2017. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a gimivel (6 osztályos, nem volt gólyatábor). Egy embert ismertem általánosból, de őt se nagyon jól, szóval kicsit én is féltem hogy mi lesz, de pár hét múlva már voltak más barátaim is, van olyan akivel egész végig és még most is jóban vagyunk. A padtársammal, a környezetemben ülőkkel beszélgettem, meg akivel egy felé mentünk haza azzal. Szóval nem a világ vége ha úgy mész oda hogy kb senkit se ismersz, ez nem fog így maradni örökké. Amúgy nálunk voltak olyanok akik előkészítőről ismerték egymást (elég sokan) és még így se volt problémás beilleszkedni, kapcsolatokat kialakítani. Ne idegeskedj rá, nem fogsz egyedül maradni akkor se ha szeptember elsején beszélsz bárkivel is először. Ettől még ha akarsz és megnyugtat, akkor beszélgessetek facebookon.
2017. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első nap odajött már hozzám egy lány a suli előtt. Aztán az osztályban is rögtön összeismerkedtem pár lánnyal. Együtt mentünk el könyveket venni.
2017. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!