Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig ki leszek közösítve?

Mindig ki leszek közösítve?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Idén kezdtem az egyetemet és a szaktársaim nem nagyon akarnak szóba állni velem. Nem vagyok bunkó, mindig köszönök nekik, de már most azt vettem észre, hogy megvannak a klikkek és én egyikbe sem vagyok benne. Egyik ismerősöm mesélte, hogyha nem voltam gólyatáborban akkor ezen ne csodálkozzak és emiatt mindig ki leszek közösítve. Ez tényleg így van? Tényleg ennyire fontos a gólyatábor? Ezek után tényleg mindig ki leszek közösítve?

2015. szept. 27. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Senkit nem érdekel. És te is jobb ha megszokod, és akkor már téged sem fog érdekelni.
2015. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én úgy vagyok vele, akik távolodni próbálnak tőlem, azok menjenek csak. Biztos lesznek olyanok is akikkel jól kijössz majd...
2015. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak azt látom, hogy mindenki baromi jól elvan és mindenki beszélget mindenkivel, csak úgy engem kerülnek el.
2015. szept. 27. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Na látom jól le lettem pontozva. Pedig tartom magam ahhoz amit mondtam. Ha egyszer kiközösítettek, akkor már el van bszva az életed. Úgyse fog elmúlni, az új társaságban ugyanúgy megtörténik, mint korábban. Törődj bele és szokd meg, és akkor már nem fog foglalkoztatni ennyire.
2015. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem voltam gólyatáborban, és engem is totálisan levegőnek néznek. Bár én nem is bánom, hisz látom, hogy egytől egyig üres emberek. Próbálj jobban szétnézni, hátha találsz értékes személyeket. Tán nagyobb szerencsével jársz, mint én. Amúgy legyél jó tanuló, és aztán rögtön száz "barátod" lesz....


23F

2015. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is feltétlenül a gólyatábor, de a közös programokon való részvétel sokat segít. Ha azokon sem tudtál részt venni, akkor pedig az, hogy ha te magad állsz szóba másokkal, keresed mások társaságát. Érkezz pl korábban órák előtt, és akkor beszélgethetsz azzal a pár emberrel, aki ott van. És máris szert tettél ismerősökre.

A saját tapasztalatom szerint egyáltalán nem hátrány, ha valaki nem volt gólyatáborban (én sem voltam). Viszont az tény, hogy akkor utána kell tenni a barátokért. Rengeteg ember van, akinek én sem keresem a társaságát, csak 60-an vagyunk a szakon, mégsem ismerek mindenkit, még névről sem, mert egyszerűen leköt az, hogy azt a 8-10 embert, akivel jóban lettem, jobban megismerjem. De ha valaki hozzám szól, és barátkozni akar velem, akkor onnantól kezdve (legfeljebb a 2-3. alkalomtól kezdve (a sok inger miatt csak akkor)), őt is a jobban megismerendők listáján tartom számon, és ha lehetőségem adódik, akkor keresem a társaságát, illetve örülök, ha ő keresi az enyémet.

Szóval ne csak várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön, barátkozz te magad is.:)

2015. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!