Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osztálykirándulás barátok nélkül?

Osztálykirándulás barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Már egy heten azon kattogok, hogy hogyan vehetném rá a két legjobb barátnőmet, hogy eljöjjenek az osztálykirándulásra. Mindkettő azzal védekezik, hogy az osztály retardált, ezért nem akarnak plusz napot velük tölteni. Három napra megyünk, határ közelébe május vége és június eleje az időpont. Persze vannak az osztályból még egy-két közelebbi barátom, de ők egymással lesznek elfoglalva. Én mindenképp elmennék, de nem akarok egyedül unatkozni.

2017. ápr. 5. 14:55
 1/3 anonim válasza:
nálam ugyanez a helyzet, mi így oldottuk meg: ugyanazon a napon csak mi elmegyünk valahova, úgymond "külön osztálykirándulásra" én már várom :D
2017. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gimiben ugyanebben a helyzetben voltam, azóta meg is bántam, hogy nem mentem. Szerintem csatlakozz azokhoz akikkel még jóban vagy, s menj.
2017. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azóta egyikőjüket tegnap sikerült rávennem :)
2017. ápr. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!