Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Legyünk újra barátok? 16/L

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátomba voltam szerelmes, és elmondtam neki, és azt mondtam, hogy gondolkodjon el ezen, hogy mit válaszol... De aztán osztálykiránduláson nemet mondott, mivel csak barátként tekint rám. Akkor nagyon kiborultam és neki ugyan azt mondtam, hogy oké, viszont este bömböltem, mire kinyílt az ajtó, és beordított, hogy hagyjuk már abba a zajongást, ekkor meglátott, hogy ott sírok, és azóta kerül... Mit lehet ilyenkor csinálni? Mondjam, hogy legyünk újra barátok? Vagy kerüljük egymást? mert most már barátként is baromira hiányzik. Légyszi segítsetek

2013. okt. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lenne barátság.
2013. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hálisten megoldódott... Elmondta, hogy igazából ő szégyellte magát, és azért került, de egyik nap leültünk, és megbeszéltünk mindent.. Most újra barátok vagyunk, és még ugyan kelle egy kis idő, de már egész jól megvaygunk :))
2013. okt. 23. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!