Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nagyon megbántotta...

Mit tegyek? Nagyon megbántottam az egyik legjobb barátnőmet.

Figyelt kérdés

Egy értelmetlen dolgon sértődtem meg rá, amiben igazából nem is volt hibás. Ma próbált velem beszélni, de ,,lepasszoltam". Próbált nem tudomást venni erről meg beszélgetni velem, de én ilyenkor elmentem. Nagyon bunkó voltam vele, és mostmár bánom, de ismerem őt, és most biztosan nagyot csalódott bennem. Elhatároztam hogy holnap odamegyek hozzá és bocsánatot kérek, de félek ezt nem lehet ennyivel elintézni. Félek, hogy már soha nem leszünk olyan jó barátnők, és ezt nem felejti el nekem. Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

14/L

(Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.)


2017. ápr. 5. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tudom miről beszélsz, és nekem is volt ilyenre példa. Az szép dolog, hogy holnap odamész és bocsánatot kérsz tőle, mert én is ezt tenném ha a helyedben lennék. Az már tőle függ, meg tud e bocsátani vagy nem. Ne légy csalódott, ha nemet mond, adj egy kis időt neki amíg lenyugszik, és idővel ő is rájön, hogy az örökharag sose vezet sehová. Te megteszed az első lépést, onnantól kezdve már csak idő kérdése az egész. Remélem sikerül majd kibékülnötök!
2017. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál: kérj bocsánatot. Tudod, hogy erre sok ember nem képes?

Ha sokáig voltatatok barátok, biztosan rendbe fogtok jönni. Emberek vagyunk, hibázunk.

2017. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SZOTYEE8 ***** válasza:
a legegyszerűbb módja ha odamész hozzá és először bocsánatot kérsz megmondod neki hogy sajnálod a történteket és szeretnéd jóvá tenni a dolgot mert megbántad ahogy viselkedtél vele pedig meg sem érdemelte ha szerencséd van és egy kicsit megértő lány hamar rendeződik a dolog sok sikert hozzá
2017. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld. Szerencsére kibékültünk, reggel már ő is beszélni akart velem.☺
2017. ápr. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!