Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon megbántottam a legjobb...

Nagyon megbántottam a legjobb lánybarátomat! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap történt, hogy szokásosan kimentünk sétálni, de jött velünk egy barátom, aki kicsit bolondos... Elvoltunk, minden, de aztán hirtelen minden megváltozott... A lány nagyon mérges lett rám. Hogy miért, az már egy másik téma, olyan kis apróság, hogy az már hihetetlen. Jól megkaptam a magamét, és tudom, ismerem, soha többet nem leszünk barátok, hiába könyörgök neki térden állva, vagy akármi, akkor sem... Tényleg, még bírnék is vele élni, hogy ez van(talán), csakhogy ugye én már szinte azóta szerelmes vagyok belé, mióta megismerkedtünk, és ezt ugye senki sem tudja. Szóval ezért is nem hagy nyugodni meg minden, mit tegyek?? Mert én ezt nem bírom! Részleteket privátban írok...

2016. nov. 10. 14:48
 1/5 NudliHercegnő ***** válasza:
Írj, megpróbálok segíteni
2016. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szívesen segítenék. :)
2016. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
95%

Szerintem kicsit túlbonyolítod, és ha csúszol-mászol előtte, csak rosszabb lesz, mivel egy barát nem csinál ilyet.

És ha ő is elvileg barát, akkor tudnia kellene megbocsátani, elfogadni. Máskülönben elég fura lenne a kaocsolatotok, ha még önmagatokat sem adhatjátok benne.

2016. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

ha ekkora csicska vagy,akkor alapból nem is volt nála esélyed.

amúgy a lány azért csinált ebben az esetben bolhából elefántot,mert talált egy okot amire rá lehet fogni a lekoptatásodat.

azért gáz ez mert írod elvoltatok,vagyis a lány várt-várt,nem léptél és bizony a pipogyaság fizetsége a koptatás.

jó tanulópénz ez neked,máskor ne ismételd meg.

ha akarsz valamit egy csajtól,akkor legyél határozott,vagány,ezt a térden állva könyörgést,meg mentegetőzést ha akarsz az életben 1x nőt magadnak,akkor elfelejted örökre.

2016. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

megkaptam a prividet.

figyi!

hány évesek vagytok?

2016. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!