Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátság?

Internetes barátság?

Figyelt kérdés
Szeretnék interneten is barátkozni...azt mondják hogy az internetes barátságok erősebbek. Nem tudom, lehet van benne valami. :) azt szeretném kérdezni hogy tudtok e valami ilyesmi oldalt? Vagy valami hasonlót? Köszönöm a válaszokat :3 13/L

#barátság #ibff internetes barátság #fiatalokkorosztákya
2017. ápr. 6. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Erősebbek??? Nekem pont, hogy az a tapasztalatom, hogy elég gyorsan el tudnak halni, ha nincsenek egymással személyes találkozások, közös élmények.
2017. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem nem is muszály így barátkozni csak ha valaki így IS szeretne ☺ lehet h nekem ez jobban be válik majd mert mostanában furák a barátaim... :'D de meg esik😂 (nem vita kezdésnek írtam ezt!)
2017. ápr. 6. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is erősebbek. Nekem is volt egy.

Pont itt, gyakorin találkoztunk össze, egy sorozattal kapcsolatban. Eleinte csak arról beszélgettünk, de egy idő után jobban megismertük egymást. Mindent elmondhattam neki, meghallgatott meg minden. Nekem is sokszor voltak "furák" a barátaim, és olyankor nagyon jó volt, hogy van kinek elmondani a problémáimat.

Sajnos "elváltak útjaink", de nagyon sokat tanultam tőle. Rengeteg napomat dobta fel. Azóta én is nyitott vagyok az internetes barátkozásra :)

13/L

2017. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. nem akarok nyomulós balf.sz lenni, de ha van kedved írj rám :D
2017. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem is írhat valaki :)

13/l

2017. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Internetes barátság?

Olyan nincsen!


Itt a gyakorin két vadidegen ember üzeneteket vált esetleg egy adott témában.

De ez nem barátság. Ők két idegen.


A barátság az egy olyan szoros érzelmi alapokon nyugvó személyes kapcsolat, ami kölcsönös szimpátián és megértésen, elfogadáson alapul, és a résztvevő felek kölcsönösen igénylik és keresik, vágyják egymás társaságát.


Ennek az alapja lehet a hasonlóság, a hasonló értékrend, a hasonló hobby, a hasonló érdeklődés.

De éppen az ellentétek is vonzhatják és kiegészíthetik egymást. Az egyik nagy és erős és mindig éhes. A másik kicsi és gyenge de jól főz. Ők kölcsönösen kiegészítik egymást, mert a nagy és erős fiú megoldja a kicsi és gyenge lány fizikai erőt igénylő kihívásait, cserébe a lány babusgatja és eteti a nagy bamba melákot és kiválóan megvannak egymással - és turbékolnak mint a galambok egész nap...

2017. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem feltétlen kell fiú lány barátságnak lennie szerintem :) lány barátok meg nem igen turbékolnak egész nap mint a "galambok" jobb esetben. De köszönöm a véleményedet :) És hogy bővebben kifejtetted azt :)
2017. ápr. 20. 10:48
 8/10 anonim válasza:
Nekem is irhat valaki:) (13/L)
2017. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja ez igaz nekem csak kettő van ha gondolod beszélgethetünk :) (13/f)
2017. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amugyh ezt nem keresni kell.. magadtól meg fogod találni a megfelelő legjobb netes barátod/barátnőd.. nekem van egy fiú Ibbf-em és szeretem naon, total véletlen találtunk egymásra és azóta majdnem minden nap beszelgetunk ;)
2018. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!