Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl érzékeny lennék?

Túl érzékeny lennék?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm,akivel egyébként összejárunk nem régiben szült.Amikor meglett a pici a virtuális világban értesültem róla,nem jelentkezett.A szülés előtti hetekben a barátnőm igérte ha meglesz a pici a férje összehiv bennünket barátnőket,baráti társaságot,hogy igyunk az egészségére.Azóta semmi...nem is az összejövetel a gond,henem az,hogy igérve lett,és emiatt számitottam rá. A múltkor mikor a születésnapom volt őket is meghivtam,arra a barátnőm azt válaszolta ha nem jön nekik közbe semmi eljönnek.Eljöttek végül,de a megjegyzés.."ha nem jön közbe semmi" ugy jött le,ha nem akad jobbdolguk akkor eljönnek.Most azon gondolkodom ha lesz a keresztelő és nekem ütközik a hétvégi főiskolával én sem fogok elmenni,esetleg utólagosan.Oda biztosan elhiv minket barátnőket,már csak azért is,hogy ne mindenki a férje társaságából legyen.Jobban az esküvőre is igy hivott el bennünket gondolom,mert mondogatta az ő részéről nem sok mindenki van,igy még két volt kolléganőjét is az utolsó hetekben meghivott.Meg arról is,hogy barátja van a virtualis világban értesültünk, az eljegyzésről is,szóban meg sem emlitette amikor találkoztunk.Már amikor az esküvő előtti hónapok voltak,akkor irt üzenetet a facebookon,hogy férjhez megy és meghivna bennünket is.Mit tükröz az ilyen vislekedésmód?

2017. ápr. 8. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit zavarosan fogalmazol. Ezt a mondatot pl. nem teljesen értem: "Jobban az esküvőre is igy hivott el bennünket gondolom,mert mondogatta az ő részéről nem sok mindenki van,igy még két volt kolléganőjét is az utolsó hetekben meghivott."

Remélem, hogy jól értem: ennek a nőnek kevesebb ideje van a régi barátaira, amióta megismerte a (most már) férjét. Gyakori jelenség, próbálj vele beszélni, ha szeretnéd megtartani a barátságot. Ki tudja, mi az oka? Bár most kisbaba mellett nem sok szabadideje van, kicsit rossz időzítés frissíteni a régi kapcsolatokat. De egy őszinte beszélgetés lehet, hogy jót tenne.

2017. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom van-e értelme,nem hiszem,hogy felfogná,eléggé el van a saját érzéseivel foglalva általában,mindig is úgy volt.Azelőtt mikor hosszú ideig rossz periódusban volt,akkor tudott jelentkezni,minden kis apróságért felhivni.Lehet túlreagálom a dolgot.Nincs most párom,munkám, a baráti kapcsolatok sem adnak túl sokat,mindenki jól elvan saját magával.Engem meg ezek a dolgok bántanak.
2017. ápr. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!