Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van rá esély? Ti mit tennétek?

Van rá esély? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, szeptemberben neten ismerkedtünk meg, 2-szer találkoztunk. Én akartam még találkozni, de ő sose tudta, hogy akar-e..Mondtam neki, hogy ennek igy semmi értelme. Ennek már több, mint egy hónapja, azóta se beszélünk, elköszöntünk egymástól. Viszont nekem nagyon hiányzik, rengetegszer álmodok is vele..Szerintem azért nem akart találkozni, mert túl sokszor megsértődtem minden hülyeségen.. Esetleg irjak neki, hogy kezdjük tiszta lappal? Benne lenne szerintetek? Nagyon félek, de nekem sokat jelent(baráti viszonyban voltunk) .

Az előbb a facebookon kitettem a "nap"-nak az egyik rajzom és megnézte, de nem tudom, hogy írjak - e neki..


2017. ápr. 8. 17:18
 1/2 anonim válasza:
Szia :) szerintem nyugodtan írj neki....ha nem probálod meg lehet később bánni fogod..a legrosszabb esetben kapsz egy nem választ..de te legalább megpróbáltad :)hajrá :D
2017. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mit írjak neki? Nem tudom megfogalmazni, nehéz..
2017. ápr. 9. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!